Każda osoba zajmująca się uprawą roli, majsterkowicz czy mechanik wie, że nie mógłby obyć się bez olei i smarów.

To właśnie dzięki nim maszyny lepiej działają, a ich eksploatacja się wydłuża. Żeby jednak mieć pewność, że będą one funkcjonować przez dłuższy czas bez zarzutów, należy zainwestować w te wysokiej jakości i znanych marek. Perkoz Parts w swojej ofercie ma sprawdzone produkty, którym nasi klienci ufają od lat. Jednymi z bardziej znanych producentów olejów jest Ambra i Acela, których jedną z cech charakterystycznych jest wielofunkcyjność najwyższa jakość.

Oleje Akcela

W naszym asortymencie znajdziecie dwa rodzaje tych olei: hydrauliczne i silnikowe, które sprawdzają się w przypadku większości modeli maszyn rolniczych i budowlanych. Najczęściej wykorzystuje się je do maszyn i ciągników, pracujących na co dzień w wymagających warunkach. Dzięki nim zwiększa się skuteczność układu hamulcowego, a także wydajność instalacji hydraulicznych. Używając olei Akcela, niestraszna będzie Ci też korozja maszyn, a więc nie będziesz się musiał martwić ich szybszą eksploatacją pod wpływem wody.
Przykładowe produkty
Akcela Engine Oil – wielofunkcyjny olej do silników diesel bez doładowania lub turbosprężynowych wszystkich typów maszyn rolniczych. Bardzo ekonomiczne i silnie przeciwpienny, dzięki czemu powierzchnie w ruchu będą maksymalnie nasmarowane. Wykazuje wysokie właściwości myjące i dyspergujące, co oznacza zapobieganie tworzenia się osadów i innych zanieczyszczeń.
Akcela Hy-Tran Ultra – płyn do zwolnic, układów hydraulicznych i hamulców w kąpieli olejowej. Najwyższe charakterystyki tarcia odpowiadają za optymalną pracę sprzęgieł i hamulców, a także przeciwdziałają powstawaniu hałasu.

Oleje Ambra

Oleje ambra spełniają najwyższe standardy technologiczne, które są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Badania laboratoryjne i w terenie, podczas prac rolniczych, potwierdzają ich najwyższą jakość. Produkty tego producenta posiadają wszystkie najważniejsze zalety, ponieważ zawierają właściwości antyutleniające i antykorozyjne, a także chronią maszyny przed zniszczeniem i zużyciem. Ich zastosowanie pozwala na cieszenie się długą żywotnością maszyn.

Przykładowe produkty

Olej Ambra Hydrosystem 46 HV – przeznaczony do układów hydraulicznych i hydrostatycznych, posiada wysoki wskaźnik lepkości, dzięki której optymalizuje pracę układów wspomagających nawet w trudnych warunkach pracy. Posiada również właściwości antypienne i deemulsyjne, gwarantujące maksymalną ciągłość smarowania i przenoszenia ciepła.
Olej Ambra Brake LHM – olej wyprodukowany na bazie mineralnej do sprzęgieł w traktorach i napędu hydraulicznego. Jest całkowicie kompatybilny z materiałami uszczelniającymi, a jego wysoki wskaźnik trwałości chemicznej gwarantuje niezmienność nawet przy dużym obciążeniu termicznym.

Oleje Ambra i Akcela wprowadziliśmy do naszej oferty z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości od znanych producentów. Jeśli macie pytania, jaki rodzaj oleju byłby najbardziej odpowiedni dla Waszego typu maszyn, zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci rozwieją wszystkie wątpliwości i doradzą najlepiej, jak potrafią.

https://www.perkozparts.pl/pl/p/AMBRA-MULTI-G-10W30-BANKA-20L/1481