Wysokojakościowe buty są niezbędnym wyposażeniem każdego ubioru medycznego zarówno lekarze pielęgniarki, jak i bardzo często anestezjolodzy oraz osoby, które poruszają się po szpitalnych korytarzach, czy to korytarzach poradni, powinny zostać zaopatrzone w porządne buty, które będą się wygodnie nosiły, a także zostaną wykonane z wysokojakościowych materiałów. Na jakie buty medyczne warto się zdecydować i dlaczego buty oxypas są świetnym rozwiązaniem? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Buty Oxypas – wysokojakościowe rozwiązanie

Buty medyczne są to lekkie buty, które sprawdzają się w wielu obszarach szpitala, bardzo często wykorzystuje się je przede wszystkim na sali operacyjnej, gdzie są zwiększone wymogi w zakresie antyseptyki. Są to buty zamknięte z przodu, przypominają nieco chodaki lub też popularne croxy, mają antypoślizgową podeszwę i istnieje możliwość wyboru do noszenia paska z przodu lub z tyłu, w zależności od preferencji, dzięki temu przytrzymują piętę lub też przód buta. Co ciekawe, buty oxypas można również prać w pralce, dzięki czemu można pozbyć się wszystkich bakterii, wirusów i innych patogenów. Warto zdecydować się na zakup tego typu obuwia, ponieważ można cieszyć się komfortem cały dzień.

Zalety buty oxypas

Buty oxypas mają bardzo dużo zalet. Przede wszystkim są lekkie, ponieważ mają mniej więcej 200 gramów, w zależności od rozmiaru, amortyzują wstrząsy i nie odkształcają się po użyciu, mają również antystatyczną podeszwę. Antypoślizgowa, gumowa podeszwa zapewnia maksymalną przyczepność, co więcej, są to buty chemicznie sterylizowane, można je też prać w pralce. Co ciekawe, istnieje możliwość sterylizacji UV. Są polecane przede wszystkim pracownikom służby zdrowia, sal operacyjnych, SPA, opiekunów, pacjentów i personelu towarzyszącego pacjentom pod prysznicem. Są to buty naprawdę uniwersalne, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. 

Najlepsze buty oxypas zamówisz w sklepie Meclo. Tam znajduje się wysokojakościowe obuwie, które przeznaczone jest dla personelu medycznego. Wygodne buty z pewnością sprawią, że praca będzie postępować o wiele lepiej.