Wydaje się niemożliwe? A jednak! Skup włosów to najlepsze miejsce, w którym zrealizujesz od razu dwa cele: odmienisz swój wygląd, a jednocześnie otrzymasz za to pieniądze. Spróbuj, a nie pożałujesz!

Skup włosów – przyjemne z pożytecznym

Każda z nas lubi czasem zmienić coś w wyglądzie. Bardzo często są to włosy: niesforne, zasłaniające oczy, nieustająco związane w kucyk, przyprawiające o ból głowy gdy trzeba ułożyć z nich fryzurę. Wówczas decydujemy się na radykalne cięcie. Zmiana długości, koloru i fryzury sprawia, że czujemy się odmienione. Tymczasem możemy zrobić dwie rzeczy jednocześnie. Połączyć przyjemne- zmianę fryzury, z pożytecznym- sprzedaniem włosów. Czy to możliwe? Oczywiście.

Skup włosów to doskonałe miejsce, by odmienić swój wizerunek i zyskać gotówkę. Włosy, zamiast trafić do przysłowiowych śmieci, otrzymają zaś drugie życie. W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na peruki i doczepy jest ogromne, a włosy naturalne są najbardziej cenione. Peruki z naturalnych włosów mogą posłużyć chorym, którzy stracili własne w wyniku leczenia; doczepy i zagęszczenia posłużą zaś osobom z rzadkimi włosami. Nie każdego natura obdarzyła bowiem gęstymi włosami, które szybko rosną. Dzięki skupowi włosów także one zyskają szansę na piękny wygląd i odzyskanie pewności siebie.

Jakie włosy mogę sprzedać?

Odpowiedź jest prosta. Otóż skup włosów jest niemal dla wszystkich. Naturalne włosy są wyjątkową ozdobą, ale i symbolem naszej kobiecości. Dlatego tak ważna jest różnorodność. Można sprzedać włosy proste i kręcone, najchętniej niefarbowane. Najbardziej cenne są włosy koloru blond. Bardzo ważne jest to, żeby nie były zniszczone, połamane, ani rozdwajające się.

W jaki sposób sprzedać włosy?

Można to uczynić na dwa sposoby. Skup włosów może odbywać się w naszych punktach stacjonarnych. Na miejscu omówimy wszystkie kwestie i dokonamy wstępnej wyceny. Oferujemy też ścięcie włosów w promocyjnej cenie, dobór nowej, atrakcyjnej fryzury i jej stylizację.

Drugi sposób to ścięcie w domu. Należy je umyć łagodnym szamponem bez odżywki, wysuszyć, a następnie związać w warkocz lub kucyk. Po zabezpieczeniu ich gumką, wystarczy ściąć. Dzięki temu utrzymają się w całości i będzie je można dokładnie zmierzyć. Ścięte włosy są precyzyjnie mierzone przez naszych doradców. Wycena zależy od ich długości, wagi, grubości i koloru.