Masz ważne wyjście lub planujesz niezapowiedziany imprezę okolicznościową? A może chcesz przygotować się szybko na Święta lub na Sylwestra? Warto skorzystać z tak zwanego zabiegu geneo. Jest to tak zwany zabieg bankietowy ,a do tego bezinwazyjny. Można go wykonać w ostatniej chwili, tuż przed wielkim wyjściem. Na czym polega ten zabieg, a także gdzie się zapisać, aby mieć pewność, że zostanie on wykonany skutecznie? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Co to jest zabieg geneo?

Zabieg geneo w Warszawie jest to naprawdę innowacyjne podejście do pielęgnacji skóry. Już po pierwszym zabieg,u który trwa mniej więcej 30 minut, widać wyraźnie, że skóra jest zregenerowana, wygładzona, a także pełna blasku. Można na tego typu cerę nakładać od razu makijaż. Co istotne, zabieg kosmetyczny ten polega na stymulacji naturalnych mechanizmów organizmu, co w efekcie pozwala na szybką regenerację skóry, a także na złuszczenie się martwego naskórka. Cera się dotlenia i odżywia i pozwala na maksymalne wnikanie różnorodnych preparatów odżywczych. Podczas zabiegu następuje tak zwane trójpoziomowy działanie, co zapewnia to oczywiście lepsze natlenienie obszaru poddawanego zabiegowi.

Zabieg geneo w Warszawie realizowany jest już w dwóch opcjac.h po pierwsze, pierwszy z nich odpowiada za redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry, drugi za efekt wygładzenia i rozświetlenia.

Przebieg zabiegu

Jeśli zapiszesz się na zabieg geneo w Warszawieb w powielanym salonie, możesz liczyć na naprawdę wysoką jakość przeprowadzanych usług. Po pierwsze skóra zostaje dokładnie oczyszczona i na ten obszar na nakładanie jest odpowiedni koktajl. Pierwszy, który odpowiedzialny jest za redukcję zmarszczek, a drugi, który odpowiedzialny jest za wygładzenie. W zależności od tego, na jaki będziesz chcieć się zdecydować. Następnie przykładana jest głowica geneo i dochodzi do złuszczania i oczyszczania się skóry. Następnie powstaje tak zwana chemiczna reakcja efektu Bohra, w której zostają pobudzone mechanizmy samo odnowy. Skóra się dotlenia i o wiele lepiej chłonie substancje czynne, czyli różnorodne kremy oraz maści, czy toniki. Warto też powiedzieć, że głowica dodatkowo napina skórę.

Jeśli chcesz zdecydować się na zabieg geneo w Warszawie, warto zajrzeć na stronę: https://akademiaurody.com.pl/geneo-warszawa/,  tam z pewnością dowiesz się wielu odpowiednich szczegółów dotyczących zabiegu.