Jest niemieckim przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji i ogromnym doświadczeniu, oferującym innowacyjne maszyny gospodarujące odpadami. Dysponuje ono urządzeniami wykonanymi z najwyższej jakości materiałów, które są w stanie zaspokoić konsumenta. Bergman ma na celu połączenie nowoczesnych technologii z długoletnim doświadczeniem, a wszystko to, by klient był w pełni zadowolony. 

 

Co znajdziemy w ofercie firmy?

 

W swoim projekcie spółka ma nam wiele do zaoferowania. Oprócz swoich oryginalnych wynalazków takich jak: Praso kontener, Roll-Packer oraz Rotokompaktor firmy Bergman, możemy dostrzec inne pomocne nam sprzęty m. in: prasy do makulatury i folii, praso kontenery do odpadów suchych oraz mokrych, niszczarki czy balownice. W wachlarzu usług oprócz wytworzonych nowych maszyn, do dyspozycji mamy także używane, a niektóre z nich możemy dzierżawić.

 

Nowe czy używane?

 

Firma Bergmann-Polska oferuje zarówno nowe, jak i używane maszyny do gospodarki odpadów. Na ich stronie możemy znaleźć dokładne opisy każdego urządzenia z pierwszej oraz drugiej ręki. Te drugie będą idealne w momencie, gdy dysponujemy mniejszym budżetem i nie stać nas na nowsze modele. W każdym opisie znajdziemy informacje dotyczące roku produkcji, zużycia, parametrów. Po przyswojeniu tych informacji nabywca zyska świadomość dotyczącą stanu danego mechanizmu. Ponadto każdy z nich zanim znów wejdzie do sprzedaży, zostaje poddany kontroli działu technicznego przedsiębiorstwa oraz różnym czynnościom remontowym, konserwacyjnym i renowacyjnym. Niektóre z maszyn dodatkowo są objęte gwarancją. Natomiast jeśli klient ma pewne obawy co do kupowania używanych urządzeń, może zakupić je całkiem nowe. Kupując za pośrednictwem firmy Bergman, konsument może być pewny jakości, niezawodności oraz wytrzymałości.