Nie chcesz spędzać wielu godzin w kuchni, a chciałbyś zmienić sposób odżywiania? Chcesz schudnąć, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może nie masz czasu na gotowanie i chcesz się poświęcić całkowicie karierze? Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest catering dietetyczny!

Catering dla dwóch osób

Catering dietetyczny Cud i Miód oferuje różne typy diet, od standardowych, przez te przygotowane specjalnie dla sportowców, wegańskie, ketogeniczne, aż po specjalistyczne diety dla osób, które nie mogą spożywać nabiału i glutenu. Szczególnie warto zwrócić uwagę na catering dietetyczny dla par! Jest to spore ułatwienie, dzięki któremu pary będą mogły być na diecie pudełkowej, jednocześnie jedząc te same lub podobne potrawy, które sami mogą wybrać. Dieta kubełkowa w Cud i Miód jest dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb – możesz wybrać, na jaki posiłek masz danego dnia ochotę.

Catering do pracy – sposób na dobre odżywianie w każdych warunkach

Chcąc się zdrowo odżywiać, należy wprowadzić kilka zmian w swoim życiu. Bardzo ważne jest, żeby pamiętać o dobrze zbilansowanych posiłkach zarówno w domu, jak i w szkole czy pracy. Dobrze wiemy, że nie zawsze przygotowanie posiłków dzień wcześniej jest takie proste. Bywa, że danego dnia jesteśmy już zbyt zmęczeni, żeby jeszcze siedzieć w kuchni i myśleć, co by tu jutro zjeść. Nie każdy też lubi gotowanie. W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się zakup diety na zamówienie. Nie musisz martwić się o jedzenie, które musisz przygotować, zanim pojedziesz do biura, ponieważ dieta pudełkowa do pracy rozwiąże Twój problem!

Dostawy w Cud i Miód

Catering dietetyczny Cud i Miód działa na terenie, aż 56 miast! Wszystkie dostawy realizują w godzinach nocnych i porannych, tak aby każda osoba, która korzysta z oferty, miała zapewniony zestaw posiłków na cały dzień już w momencie, gdy wstaje rano z łóżka. Dodatkowo na terenie Poznania istnieje możliwość wyboru opcji dowozu cateringu w godzinach wieczornych 18–23, może okazać się to ciekawym rozwiązaniem dla osób, które pracują na nocną zmianę. Klienci cateringu Cud i Miód mogą też określić, do której godziny najpóźniej chcieliby otrzymać zestaw pudełek, taka możliwość sprawdzi się w przypadku osób, które muszą wyjść do pracy np. najpóźniej o 5 rano. Taka opcja personalizacji dostaw zamówienia z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy lubią żyć zgodnie z ustaloną przez siebie rutyną. W zamówieniu należy podać wszystkie niezbędne dane, które usprawnią dostawę diety pudełkowej, w tym np. kod do domofonu. Dostawy odbywają się oczywiście bezkontaktowo.