Czy zastanawialiście się nad tym, jaką role pełni blat do łazienki? Z pewnością to luksusowy element wyposażenia łazienki, na który nie mogą pozwolić sobie wszyscy. Dlaczego? Najczęściej montuje się go w dużych łazienkach, gdzie jest miejsce. Stanowi centralny punkt pomieszczenia i pełni także reprezentacyjną funkcję. Najczęściej stawia się na nim dekoracje, świece, trawy pampasowe, sukulenty, ręczniki, kosmetyki i akcesoria do higieny i pielęgnacji twarzy i ciała. 

 

Blat łazienkowy od marki Vigour

W sklepie online vigourpolska.pl znajdziecie blat do łazienki w różnych wymiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujecie artykuł do możliwości przestrzennych. Blaty produkowane są w technologii prasowania próżniowego. Wykonane są z płyty MDF oraz folii polimerowej. Warto dodać, że produkty są plamoodporne oraz wodoodporne. Dlatego mogą być eksploatowane przez wiele długich lat i nie tracą swoich naturalnych właściwości. Artykuły są dostępne w atrakcyjnych cenach. 

 

Blat do łazienki i uchwyty

Chcąc cieszyć się większa wygodą na co dzień, postawcie na blat łazienkowy, który tworzy przestrzeń dla wszystkich potrzebnych akcesoriów. Sprawdza się głównie wtedy, gdy w domu mieszka liczna rodzina. Aby blat swobodnie i bezpiecznie został zamontowany, potrzebujecie specjalnych uchwytów. Niewielkie elementy dbają o bezpieczeństwo produktu. Dzięki nim blat nagle się nie odczepi i nie spadanie na posadzkę. 

 

Blat łazienkowy do dużej łazienki

Marka Vigour oferuje swoim klientom blat łazienkowy w różnym stylu. Kolekcja Derby i White zafascynuje niejednego miłośnika dekoracji wnętrz. Dodajmy, że blat w połączeniu z umywalką z jednej kolekcji i wisząca szafką tworzą niepowtarzalny look. Blaty możecie zamówić w różnych kolorach i rozmiarach. Jednak najbardziej popularne to blaty w kolorze białym i szarym. Świetnie komponują się w nowoczesnymi meblami. W pobliżu umywalki można na nim ułożyć kubek ze szczoteczkami do zębów, mydelniczkę oraz pojemnik na mydło w płynie.