drzwi

Drzwi techniczne zewnętrzne przeznaczone do zadań specjalnych są produktem dla osób, które cenią sobie wielość funkcjonalności. Okazują się przydatne podczas budowy domu, ale także przy wyposażeniu inwestycji jaką jest budynek firmy czy zakładu produkcyjnego. To nie tylko wytrzymała bariera ochronna przed ogniem, ale także przed włamywaczami.

Skuteczność drzwi technicznych zewnętrznych

Bez względu na to, czy jesteś najemcą lokalu czy budujesz siedzibę swojej firmy, drzwi techniczne zewnętrzne w głównej mierze mogą uchronić cię przed wieloma niesprzyjającymi okolicznościami. W szczególności okazują się przydatne, w przypadku pomieszczeń takich jak piwnica, garaż czy inne użytkowe powierzchnie. Pamiętaj, dostęp do nich powinien być zawsze odpowiednio zabezpieczony. Drzwi techniczne zewnętrzne należy stosować wszędzie tam, gdzie znajdują się zaplecza, laboratoria, magazyny, schowki oraz kotłownie. Nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także pod względem przepisów prawa budowlanego.

Dopasowane do wnętrza lub elewacji

Funkcjonalne drzwi techniczne zewnętrzne pozbawione są najczęściej zdobień. Jednak nie oznacza to, że mogą zepsuć wystrój pomieszczenia. Można je zakupić w różnych kolorach, co pozwoli na ich dopasowanie do wnętrza oraz elewacji. Dostępne są w różnych szerokościach, dzięki czemu można je zastosować praktycznie wszędzie.Na zewnątrz budynków stosuje się najczęściej drzwi techniczne o wymiarze 90 lub szersze.

Unikalne cechy drzwi technicznych zewnętrznych

Oprócz podwyższonych właściwości antywłamaniowych drzwi techniczne zewnętrzne są w stanie izolować wnętrze budynku przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Za sprawą oklejenia ich folią są nawet w stanie poprawić walory estetyczne.To co w ich przypadku najważniejsze to odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie pozwolą na przedarcie nawet złodziejowi.