HIFU nieinwazyjny lifting

HIFU (Wrocław) jest tzw. liftingiem bez skalpela. HIFU jest skrótem, który powstał od high intensity focused ultrasound, czyli określenia skupionej wiązki fal akustycznych, która polega na precyzyjnym oddziaływaniu na tkankę z użyciem ultradźwięków. Uderzenie w konkretny obszar skóry pozwala na kontrolowane poparzenia, które połączone z uszkodzeniami mechanicznymi stymulują produkcję kolagenu i elastyny w najgłębszych warstwach skóry. Najczęściej HIFU wykonuje się na twarz, szyję i dekolt oraz by wymodelować sylwetkę np. po ciąży lub dużej i stosunkowo szybkiej utracie kilogramów. Efekty HIFU (Wrocław) mogą utrzymywać się do 5. lat, jednak warto co jakiś czas wykonywać zabieg przypominający.

Jak dokładnie wygląda zabieg HIFU?

Parametry HIFU są zależne od ustawionych parametrów urządzenia, którym wykonuje się zabieg. Fale dźwiękowe docierają na różną głębokość, dzięki czemu można albo rozbić tkankę tłuszczową, albo wzmocnić napięcie powięzi mięśniowej. Zewnętrzne warstwy skóry pozostają nienaruszone.

HIFU (Wrocław) jest zabiegiem, który ma już 20 lat i jest wykorzystywany w różnych dziedzinach medycyny np. w trakcie leczenia nowotworów. Jest bezpiecznym zabiegiem, dzięki któremu można zapewnić sobie długotrwały efekt. To powoduje, że HIFU jest coraz częściej wybieranym zabiegiem liftingującym.

Dla kogo jest HIFU?

Na HIFU (Wrocław) mogą zdecydować się osoby, które:

  • chcą spłycić zmarszczki,
  • chcą podnieść opadające kąciki oczu,
  • chcą wyrównać koloryt cery,
  • chcą pozbyć się blizn,
  • chcą wymodelować sylwetkę.

Warto pamiętać, że HIFU nie wymaga długiej rekonwalescencji oraz specjalnego przygotowania. HIFU ostateczne efekty daje po ok. 2–3 miesiącach. Jest tak, dlatego że mniej więcej tyle trwa przebudowa tkanek.

HIFU wykonywany w klinice Glow Clinic jest bezpieczny i wykonywany sprzętem najwyższej jakości. Zabieg przeprowadzają lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, którzy indywidualnie podchodzą do każdej klientki. Dzięki temu klinika zyskała ich zaufanie i stała się jednym z najczęściej wybieranych miejsc na tego typu zabiegi. Glw Clinic oferuje również inne zabiegi upiększające jak botoks, wolumetrię twarzy oraz powiększanie ust. Każdy zabieg jest bezpieczny i wykonywany z pomocą nowoczesnego sprzętu, który podnosi skuteczność zabiegów.