Standardowe garaże blaszane, ceny na każdy portfel

W Polsce powstaje coraz więcej firm, które zajmują się stawianiem garaży blaszanych. Ich standardowe rozmiary można sprawdzić na większości stron usługodawców, lecz najczęściej wykonywane są w nietypowych wymiarach, tj. na specjalne życzenie klientów. Indywidualnie zoptymalizowane do konkretnych potrzeb są o wiele bardziej przydatne. Ile w takim razie kosztują garaże blaszane? Ceny nie są porażające, a głównie zależą od oczekiwań klientów.

Co brane jest pod uwagę w wycenie garażu blaszanego?

Firmy sporządzające wycenę garażu blaszanego biorą pod uwagę wszystkie kryteria, które wpływają na ostateczny koszt. W głównej mierze wartość uzależniona jest od produkcji, transportu elementów konstrukcyjnych oraz samego montażu. Przy bezpośrednim kontakcie, klient jest w stanie ustalić praktycznie dokładną cenę już przed zamówieniem garażu.

Garaże blaszane od koloru do wyboru

Dobór wybarwienia blachy jest niemalże nieograniczony, paleta RAL to wiele wariantów kolorystycznych. Istnieje możliwość zrobienia ścian w jednym kolorze, a w innym bramy, dachu czy tyłu całej konstrukcji. Standardowe garaże posiadają jednospadowy dach, rzadziej dwuspadowy. Każdy klient może zadecydować, czy ma być spadzisty do przodu, na bok. Także zachowana jest pełna dowolność w przypadku metody otwierania bramy. Może być podnoszona do góry, na boki lub też stawia się dodatkowe drzwi, podobnie jak otwory okienne. Jak można zauważyć, klient w wielu kwestiach nie jest ograniczany.