Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Po pierwszych doświadczeniach z nowymi użytkownikami naszego serwisu już wiem, to co piszę nie oznacza to samo co rozumie mój rozmówca. Inaczej mówiąc chyba łatwiej jest napisać listę rzeczy krok po kroku niż każdemu z osobna robić skrenshoty i tłumaczyć sens każdego pojęcia i procedury prowadzącej do uruchomienia bloga czy strony.

Jasne jest że, jeśli nie chcesz sam tego robić i nie chcesz skorzystać z delikatnych podpowiedzi to oznacza że chcesz by ktoś zrobił to za ciebie a wtedy chcesz opłacić wykonaną pracę. Z czym też sobie poradzimy.

 

Zaczynamy

1- adres do logowania każdego bloga to http://strefablogow.pl/wp-admin/ z tym że pierwsze logowanie w małym okienku po wyżej okna,  to zabezpieczenie przed robotami i trzeba tam wpisać login: wpadmin haslo: wpadmin , potem możesz użyć loginu oraz hasła, które otrzymałeś na swojego maila.

 

2- Jeśli źle przekopiowałeś długie hasło, zwyczajnie nie zadziała, jeśli coś pomyliłeś, możesz wygenerować nowe hasło automatycznie.

 

3- Już jesteś na zapleczu,  teraz Interesuje cię na początek wprowadzanie treści, czyli wpisy oraz strony, Wpisy to zwyczajnie aktualności, które wprowadzamy regularnie. A strony mają charakter statyczny, tu zmiany następują bardzo rzadko.