Opcji jest oczywiście mnóstwo. W naszej ofercie masz do wyboru lampy wiszące, lampki stojące oraz kinkiety. Możemy zaproponować ci egzemplarze kolorowe, ale również takie w klasycznych barwach, jak czarne, białe lub szare. Jeśli twoje dziecko lubi niebieski lub różowy, masz u nas kilka opcji!

Różowe lampy do pokoju dziecięcego

Różową lampę możesz śmiało umieścić w pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Nie kieruj się stereotypami i postaw na to, co na pewno spodoba się twojemu maluchowi! Będzie to świetny kolor także do wspólnego pokoju rodzeństwa.

Na LoveToDesign znajdziesz dwa modele lampy MERLINA właśnie w tym kolorze. Obie z nich są wiszące i mają jedno źródło światła. Jedna z nich ma szeroki metalowy klosz o średnicy 300 mm, jest wysoka na 220 mm. Maksymalna moc źródła dla tej lampy to 40 W. Druga z tych lamp ma średnicę 380 mm, a jej wysokość to 400-750 mm. Maksymalna możliwa moc źródła światła tej lampy do pokoju dziecięcego to 60 W. Kolejnym dostępnym różowym modelem jest PAULIEN, który również ma dwa rodzaje. Jeden z nich to wisząca drewniana lampa z trzema źródłami światła. Jej wymiary to 350 mm wysokości oraz 550 mm szerokości. Maksymalna moc źródła światła dla niej to 60 W. Druga wersja tego modelu to drewniany kinkiet o wysokości 160 mm i średnicy 120 mm. Ma jedno źródło światła o maksymalnej mocy 60 W. Oba modele mają nowoczesny wygląd, a drugi z nich szczególnie wpasuje się w styl industrialny.

Kolorowe lampy do dziecięcego pokoju

Znajdziesz u nas nie tylko różowe opcje. Z klasycznych kolorów możemy zaproponować model ELLIOT. Jest to nieduża lampka stojąca (ma 30 cm wysokości), idealna do postawienia na biurku malucha lub na stoliczku obok łóżka. Jest dostępna w kilku uniwersalnych kolorach, czyli czarnym, białym oraz szarym, a również w żółtym i delikatnym zielonym, jeżeli interesowałyby cię wyróżniające się opcje. Poza tym są również niebieskie wersje modelu PAULIEN, opisanego w akapicie wyżej oraz lampka biurkowa SWIVEL. Jak nazwa wskazuje, jest to lampka w sam raz na biurko. Ma wysokość 51 cm i szerokość 16 cm. Możesz ją wybrać w kolorze green mat.