Zakopane zdjęcie

Pierwszym miejscem które należy odwiedzić jest oczywiście Zakopane, oraz wszystkie jego zabytki. Zaraz potem dobrze jest zastanowić się, czy ma się wystarczająco siły, aby wspinać się pod górę w kierunku Morskiego Oka, albo pojechać w kierunku najbliższych gmin. W zależności od swoich indywidualnych możliwości należy zdecydować, co w jakiej kolejności należy zwiedzić. Całe województwo małopolskie skrywa niejedną ciekawą rzecz do obejrzenia, a jak granice Polski okażą się zbyt nudne, zawsze można odwiedzić Słowację. Dzięki temu że Polska znajduje się w Unii Europejskiej, nie ma potrzeby wyrabiać sobie paszportu. W zupełności wystarczy dowód osobisty i trochę pieniędzy.

Morskie oko

Jest to wręcz obowiązkowy element na każdej liście osób pragnących wypocząć w Zakopanym. Taxi morskie oko może podprowadzić swoich klientów najwyżej jak tylko da się samochodem, aby później mogli się cieszyć pieszą, bądź konną podróżą do pięknej dziury wypełnionej wodą. Kierowcy z taxi morskie oko znają bardzo wiele opowieści na wspomniany temat, którymi są gotowi uraczyć swoich wiernych słuchaczy. Tylko z gór będą zmuszeni uprzedzić turystów, że nie wolno wrzucać pieniędzy do wody, ponieważ ryby je połykają i umierają.

Kościelisko

Ta mała wieś potocznie jest zwana „Polany”. Jest doskonałym miejscem wypoczynku, dlatego taxi kościelisko zazwyczaj właśnie stamtąd zabiera turystów. Jest to naprawdę spokojna wieś, która jest dobrym miejscem na bazę z której można robić wyjazdy do innych miejsc. Korzystającym z taxi kościelisko można zaproponować zwiedzanie naturalnej Doliny Kościeliskiej oraz osady pasterskie. Zwiedzając te miejsca wręcz nie wolno nie spróbować słynnego koziego mleka i sera.

A co jeśli będzie wypadek?

Każdy z samochodów firmy jest wyposażony we wszystko co potrzeba aby w razie nieprzewidzianych sytuacji, stosunkowo szybko można go było znowu użyć. Jeśli jednak nie uda się naprawić samochodu odpowiednio prędko, firma zawsze może wysłać inny samochód. Przewozy transportowe są bardzo często używane nie tylko ze względu na możliwość poruszania się po nieznanym mieście, ale także w bardziej przyziemnych sprawach. Takimi sprawami może być na przykład nagła awaria własnego samochodu, potrzeba zrobienia zakupów, bez możliwości wyjścia z domu, a nawet zwykła potrzeba towarzystwa. Taksówkarze zawsze służą dobrym słowem i anegdotkami. Jeśli nie ma się planów, gdzie konkretnie ma się zamiar pojechać, właśnie oni będą mogli zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania biorąc pod uwagę długość pobytu, ułożenie głównej siedziby oraz preferencję.