OŚWIETLENIE BIURA I GABINETU

Biuro czy gabinet to miejsce naszej pracy i przyjmowania interesantów powinno być urządzone z klasą i w przyjazny sposób, by petenci nie czuli się przytłoczeniu lub onieśmieleni. Bardzo ważną rolę odgrywa rodzaj oświetlenia, jaki wybierzemy.

Oświetlenie do biura ma dać tyle światła, by można było pracować, nie wytężając zanadto wzroku, ale nie może też oślepiać pracujących w nim osób ani petentów odwiedzających biuro. Ponieważ jako pracownicy funkcjonujemy w biurach przez dużą część dnia, dlatego tak ważny jest dobór oświetlenia przyjaznego dla ludzkiego oka.
Pracodawca, zgodnie z art. 207, ust. 2 Kodeksu pracy, jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników poprzez zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, przy wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.

Pomijając przepisy i normy techniczne, to prawidłowe oświetlenie przekłada się na wygodę widzenia pracownika, a co za tym idzie-ułatwia mu wykonywanie zawodowych obowiązków, zwiększa wydolność i efektywność działań, pozytywnie wpływa na jego nastrój i nastawienie do pracy. Podsumowując-dobrze dopasowane oświetlenie do biura przyniesie same korzyści.

WIEMY, CZEGO CI TRZEBA

LampyStudio to sklep internetowy, który powstał z ramienia hurtowni artykułów elektrycznych ELEKTROKUBA. Lata pracy w tej branży, wielu stałych i zadowolonych klientów to nasze najlepsze rekomendacje. Jako liderzy na rynku współpracujemy z najlepszymi znanymi producentami oświetlenia. Zajmujemy się dystrybucją produktów marek takich jak np. Azzardo, Endon, Aquaform, Italux, Globo, Eglo czy Rabalux.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość proponowanych przez nas artykułów ich wytrzymałość i stylowy wygląd. Szeroki wybór pozwoli wybrać Państwu oświetlenie do biura, sypialni, jadalni lub ogrodu niezależnie od tego, w jakim stylu urządzili Państwo te pomieszczenia.

Zapraszamy serdecznie na stronę naszego sklepu do zapoznania się z całą ofertą, którą kierujemy do pracowni dekoratorskich, firm zajmujących się pracami wykończeniowymi oraz do nabywców indywidualnych.