Krótka historia firmy Parker — jak powstała?    

Tamara powstała w 1888 roku w Wisconsin, a jej założycielem jest Amerykanin George Stafford Parker. Rok po założeniu działalności Parker opatentował swoje pierwsze pióro. Produkty tej firmy okazały się najlepszymi na ówczesnym rynku — pomysłowe wzornictwo szło w parze z wysoką jakością materiałów, co doprowadziło do tego, że już w latach dwudziestych XX wieku Parker stał się przodującym producentem artykułów piśmienniczych na świecie. Jego fabryki powstawały wszędzie, między innymi w Meksyku, Argentynie, Anglii, Danii, Francji czy Kanadzie. W 1987 roku Parker przejął działalność innego przewodniego producenta piór wiecznych, Valentine Pen Company, co spowodowało, że przeniósł swoją siedzibę do hrabstwa East Sussex osadzonej w Anglii. Ostatecznie w roku 2000 Parkera przejął właściciel koncernu Sanford. Jest to największy producent artykułów piśmiennych na całym świecie.    

Pióro kulkowe Parker — czym się charakteryzują?    

Przede wszystkim jakością wykonania. Materiały wykorzystywane przy produkcji są najwyższej klasy. Są doskonałą alternatywą dla piór wiecznych, a potocznie nazywane są rollerami. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie wiedzą, czy zdecydować się na pióro wieczne, czy na zwykły długopis. Pióro kulkowe Parker jest przyjemniejsze podczas pisania od długopisu, ale niestety trzeba częściej wymieniać w nich wkład z atramentem. Pióro kulkowe Parker to także doskonały produkt na prezent urodzinowy lub rocznicowy. Wszystkie sprzedawane przez sklep internetowy TwojePióro.pl produkty, opakowane są w oryginalne pudełka sygnowane logo Parker, co stanowi doskonały dodatek do eleganckiego i wartościowego podarunku. Nie wahaj się za dużo i odwiedź sklep internetowy, w którym na spokojnie sprawdzisz i wybierzesz odpowiedni dla siebie produkt lub prezent dla ukochanej osoby. Pióro kulkowe Parker sprawdzi się również idealnie jako podarunek na zakończenie roku szkolnego.    

Pióro kulkowe Parker Vector Lapis Blue — sprawdź już dziś!    

To pióro zostało wprowadzone na rynek już w 1984 roku i do dzisiaj sprawdza się idealnie. Ten model będzie idealny dla osób, które wyrażają swoją kreatywność podczas pisania — czy to wierszy, czy opowiadań. Atrakcyjny wygląd, który zawdzięcza śmiałym kolorom, rozpoznawalnemu stylowi, a także trwałości, to szczególne cechy tego pióra kulkowego. Sprawdzi się świetnie zarówno dla uczniów, studentów, jak i profesjonalistów. Pióro kulkowe Parker Vector Lapis Blue zapewnia gładkie i płynne pisanie za każdym razem. Wyposażone jest w charakterystyczny dla marki Parker klips w postaci strzały. Minimalistyczny i delikatny wzór gładkiego korpusu wraz z klipsem z klasyczną strzałką sprawiają, że jest to model rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Warto zaznaczyć, że pióro kulkowe Parker Vector zapakowane jest w kartonowe opakowanie marki Parker. Sprawdź ofertę sklepu internetowego TwojePióro.pl już dziś i ciesz się wygoda użytkowania!