Japonia to daleki i egzotyczny kraj, przynajmniej tak postrzega go większość naszych rodaków. To prawda. Kultura mieszkańców Japonii jest zupełnie inna od europejskiej i trudno wejść w ten świat bez przygotowania. Na szczęście nie ma on tajemnic przed tłumaczami cenionego biura Fatix, którzy świetnie radzą sobie w tłumaczeniu języka japońskiego i w ten sposób pomagają w prowadzeniu interesów z firmami z kraju kwitnącej wiśni. Łączą przy tym doskonałą znajomość języka z kulturą i obyczajami Japonii. 

 

Japonia dla przedsiębiorczych

 

Japonia jawi się jako kraj wielkich możliwości i interesów. Słusznie, jednak ogromnym wyzwaniem jest język japoński, który nie należy do najprostszych. Znacznym utrudnieniem jest choćby szyk zdania, gdzie występują: podmiot – dopełnienie – orzeczenie, zupełnie inaczej niż w językach europejskich. Do tego dochodzą aż cztery systemy pisma, co również nie ułatwia nawiązywania kontaktów. Na szczęście, z biurem Fatix te zawiłości językowe nie będą stały na przeszkodzie współpracy z mieszkańcami tego niezwykłego kraju. Nasi specjaliści podejmą się nawet najbardziej wymagających zleceń. 

 

Japoński bez tajemnic

 

Tłumacze Fatix radzą sobie doskonale zarówno z samym językiem japońskim, jak i kontekstem kulturowym, który jest dla nas praktycznie nieznany. Fachowe, profesjonale tłumaczenia pism, umów i dokumentów, pomoc podczas spotkań biznesowych oraz konferencji sprawiają, że współpraca z partnerami biznesowymi kraju kwitnącej wiśni przestaje być tak wielkim wyzwaniem. Doskonała jakość tłumaczenia i zrozumienie innej kultury to klucz do sukcesu.