Kancelaria prawna – Bydgoszcz

Dobry prawnik powinien kojarzyć się przede wszystkim z zaufaniem. Tak właśnie kojarzy się kancelaria prawna na terenie Bydgoszczy, w której prężnie działa doświadczony prawnik Leszek Pankowski. Bez wątpienia jest to miejsce, w którym do każdej sprawy podchodzi się ze zrozumieniem, starannością i sumiennością. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne na wielu szczeblach, działa tam bowiem zespół doświadczonych profesjonalistów z wielu dziedzin, prawników i radców prawnych, którzy udzielą profesjonalnej pomocy i dopasują się do potrzeb klienta najelastyczniej, jak tylko potrafią.

W jakiej sprawie mogę zgłosić się do kancelarii?

W jakich dziedzinach specjalizuje się kancelaria Leszek Pankowski? Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Kancelaria prowadzi działania w zakresie różnych dziedzin prawa, co pozwala na kompleksową obsługę klienta w jednym miejscu i zaspokojenie wszystkich potrzeb. Różnorodność usług z dziedziny prawa to spory wyróżnik na rynku adwokackim. Można tu znaleźć poradę prawną, a zarazem pomoc w reprezentowaniu podczas rozprawy na Sali sądowej.

Jaki jest zakres oferty kancelarii działającej na terenie Bydgoszczy?

Wszechstronność i różnorodność to zdecydowanie dwa określenia, które pasują do kancelarii Pankowski. Klienci, którzy będą chcieli zasięgnąć porady z zakresu różnych dziedzin prawa, będą mieli możliwość pracować z sumiennym i profesjonalnym zespołem prawników, na których doświadczenie można liczyć w każdej sytuacji. Można tutaj zasięgnąć porad i pomocy z zakresu następujących dziedzin:

– prawo cywilne (np. dochodzenie odszkodowań),

– prawo spadkowe (testamenty, zachowek),

– prawo rodzinne (alimenty, rozwody, separacje),

– prawo handlowe,

– prawo karne,

– prawo karno-skarbowe,

– prawo wykroczeń,

– prawo wykonawcze,

– prawo administracyjne i sądowo – administracyjne

Dodatkowo kancelaria specjalizuje się również w przygotowywaniu różnego rodzaju profesjonalnie przygotowanych pism i pozwów ze wszystkich wymienionych kategorii.