Kółka do wózków magazynowych potrafią bardzo szybko ulegać eksploatacji. Ponieważ często muszą dźwigać bardzo duże ciężary, nie jest to nic dziwnego – raczej coś, czego nawet mało doświadczona osoba mogłaby się spodziewać. Kółka do wózków transportowych i innych różnią się jednak jakością i niektóre z nich mogą wytrzymywać o wiele dłużej. Na stronie kola.com.pl możecie być pewni, że znajdziecie koła, które na pewno posłużą Wam dłużej, niż krócej.

Kółka do wózków transportowych

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się zestawy kołowe nierdzewne. Tego typu kółka transportowe mają bieżniki zrobione z wysokiej jakości poliamidu, pokrytego farbą w kolorze bieli naturalnej. Są niezwykle wytrzymałe na ścieranie, a także wykazują bardzo niewielkie opory toczenia. Odporne na korozje, dobrze wytrzymują również styczność z alkoholem, dolami, tłuszczami, a nawet kwasami i ługami o niewielkim stężeniu. Obudowa natomiast została wykonana z nierdzewnej, wysokojakościowej stali chromoniklowej, która również jest odporna na korozję oraz chemiczne działanie różnych substancji.

Kola.com.pl to lider na rynku kół do wszelkiego rodzaju wózków przemysłowych. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem wysokojakościowych akcesoriów, takich jak kółka do wózków magazynowych. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest solidność i wytrzymałość każdego zestawu kołowego. Jeśli więc szukacie porządnych kół do Waszych wózków, to znaleźliście odpowiednie miejsce, gdzie możecie je kupić! Nie zwlekajcie i zamówcie je już dziś!