Jednymi z ważniejszych mebli, gdy ma się dziecko, są komody. Pokój dziecięcy nie może się bez nich obejść, gdyż dzięki nim mamy najpotrzebniejsze ubranka oraz akcesoria zawsze pod ręką. Klupś stworzył komody tak, by nie były jedynie pojemnymi szafkami, leczy by także można na nich przewijać swoje dziecko. Wszystkie komody naszej produkcji, posiadają wyjątkowo poręczną nakładkę, pozwalającą na sprawne i wygodne przewijanie każdego dziecka na niej. 

Maluchy strasznie szybko wyrastają ze swoich mebli, co generuje problem – co z nimi dalej zrobić?  Klupś ma na to niezły patent! Wszystkie komody przeznaczone pierwotnie do pokoju dziecięcego zaprojektowaliśmy tak, by mogły służyć jeszcze przez wiele lat także nastolatkom oraz ich rodzicom w innych pomieszczeniach w mieszkaniu. Połączenie komody z przewijakiem to innowacyjny i funkcjonalny pomysł, który podczas trudnego nieraz procesu przewijania małego dziecka, pozwala na trzymanie większości najistotniejszych akcesoriów pod ręką rodzica. 

Na stronie internetowej Klupś odnajdziecie komody w różnych stylach i ciekawych wzorach. Część z nich powstała rodziców trendsetterów, śledzących, co w modzie piszczy,  a inne modele kierujemy do fanów ponadczasowej klasyki. Zdajemy sobie sprawę, że gust naszych klientów różni się od siebie znacząco, w związku z tym w naszej kolekcji staraliśmy się uwzględnić każdy z nich. Niektóre z naszych mebli mogą lepiej prezentować się w pokoju dziewczynek, a inne chłopców, jednak projektując je, przyświecała nam filozofia unisex – mamy nadzieję, że design naszych mebli najlepiej ją odzwierciedla.  

Klupś to rodzinny producent mebli, który od aż 40 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem najwyższej jakości mebli dla dzieci i młodzieży. Wykorzystujemy tylko najlepsze gatunkowo, wyselekcjonowane drewno. Nasz produkty nie tylko są tworzone zgodnie z normami bezpieczeństwami, ale także z dbałością o środowisku naturalne. Wybierzcie Klupś, a Wasze dzieci na pewno będą jak najbardziej zadowolone!