Koncert

Wrocław jest miastem, w którym każdego miesiąca odbywa się wiele koncertów, a wśród wykonawców znajdują się zarówno polskie zespoły, jak i międzynarodowe gwiazdy. Jeśli od dawna planujesz wyjazd na koncert ulubionej grupy, zadbaj o swój komfort i znajdź nocleg, by odpocząć po nocy pełnej wrażeń! Sprawdź najciekawsze koncerty 2019 odbywające się we Wrocławiu i dowiedz się, gdzie warto zatrzymać się na noc.

Męskie Granie 2019

Podobnie jak w ubiegłych latach również w tym roku Męskie Granie nie ominie Wrocławia. 3 sierpnia na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych wystąpią m.in. Smolik, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kortez, Maria Peszek, Nosowska, Organek, Krzysztof Zalewski, Brodka i O.S.T.R. Nie zabraknie niespodzianek i niezapomnianych emocji, jakie Orkiestra Męskiego Grania zapewni swoim słuchaczom już po raz dziesiąty.

Bullet For My Valentine

Coś dla miłośników ciężkiego grania. Założony w 1998 roku BFMV z charyzmatycznym Mattem Tuckiem na wokalu zagra już 5 sierpnia w Centrum Koncertowym A2. To już kolejna wizyta walijskiego zespołu w Polsce – przedstawiciele gatunku metalcore odwiedzili nasz kraj po raz pierwszy w 2011 roku, występując w Warszawie.

wROCK for Freedom 2019 – Legendy Rocka

Na zakończenie wakacji Wrocław przygotował kolejną edycję cyklu koncertowego wROCK for Freedom, który jest obowiązkowym punktem na mapie koncertowej każdego miłośnika rocka. 31 sierpnia w Zajezdni MPK wystąpi legendarny brytyjski zespół Sweet, a podczas koncertu widzowie zobaczą także Jelonka, Dżem i Nocnego Kochanka.

Archive

Angielska grupa założona w 1994 roku w Londynie zagra dla polskich fanów już 22 października w Centrum Koncertowym A2. Fani Archive podczas koncertu będą mogli usłyszeć największe hity grupy, a także zupełnie nowe utwory z albumu „25”, którego premiera odbyła się w maju.

Apartamenty we Wrocławiu

Jeśli szukasz przytulnego, a zarazem przestronnego apartamentu, w którym spędzisz spokojną noc po koncercie, świetnym wyborem będzie apart hostel Night o’clock przy ulicy Sołtysowickiej 19. Apartamenty z łazienką i kuchnią oddalone są od centrum Wrocławia o 4 km, dzięki czemu z łatwością dotrzesz na imprezy organizowane w centrum. Dzięki świetnej lokalizacji możesz również liczyć na dogodne dojazdy komunikacją miejską do dowolnego klubu czy hali koncertowej.

Dla wszystkich co szukają oferty tanich apartamentowców zapraszamy na stronę http://aparthostel.com.pl