Kucyki doczepiane - jak je stosować i czy warto

Kucyki noszą blogerki modowe i modelki na wybiegach. Kobiety z kucykami widuje się też na ulicach. Tego typu uczesanie cały czas jest w modzie. I wiele wskazuje na to, że będzie modne jeszcze przez lata. Dziś kobiety z krótkimi włosami też mogą cieszyć się tą fryzurą. Wystarczy, że zakupią kucyk doczepiany.

Jak dopinać kucyki doczepiane?

Kucyk dopinany z naturalnych włosów to fantastyczny wybór dla każdej kobiety, która aktualnie nie ma zbyt długich włosów, choć od zawsze marzyła o tym, by móc je wiązać. Dopinanie kucyka jest bardzo łatwe i szybkie. Należy związać swoje naturalne włosy w kucyka. Doczepiane kucyki posiadają wszytą specjalną wszywkę, którą powinno się wsunąć w gumkę spinającą włosy, a następnie cienkie pasmo włosów owinąć wokół kucyka. By mieć pewność, że kucyk będzie dobrze się trzymał, warto zabezpieczyć go wsuwkami. Wystarczy tylko raz wykonać tę czynność, a każdy kolejny raz będzie przebiegał jeszcze sprawniej i z większą łatwością. Bo w gruncie rzeczy dopinanie kucyka nie jest skomplikowane.

Czy kucyki doczepiane to dobry wybór?

Peruka w całości zakrywa głowę i tym samym naturalne włosy kobiety. Kucyk musi połączyć się z włosami, by tworzył spójną, estetyczną fryzurę. Czy w ogóle jest na to szansa, łącząc włosy naturalne ze sztucznymi? Wybierając dobrej jakości kucyk, można mieć pewność co do atrakcyjnego wyglądu. Wystarczy wówczas dobrać kolor kucyka do koloru włosów. Albo po prostu pomalować włosy naturalne na kolor kucyka. Te występują w popularnych odcieniach ciemnych i jasnych kolorów. Mnóstwo ciekawych propozycji można znaleźć na stronie: https://glamhairshop.pl/pl/c/Kucyki-doczepiane/30. Kucyki doczepiane mają atrakcyjną cenę. Już za kwotę około 700 zł można kupić kucyki w różnych wariantach kolorystycznych. Wiele kobiet chwali sobie doczepiane kucyki, choć niektóre też nie przyznają się do tego, że wpinają je w swoje włosy. Różnicę między naturalnymi włosami a doczepionym kucykiem też trudno zauważyć. Wszystko wskazuje więc na to, że kucyki te faktycznie są bardzo dobrym wyborem.