Calvanarium to firma, która oferuje bardzo różnorodne trumny o wysokiej jakości. Oferta jest dopasowana do bardzo zróżnicowanych wymagań, dzięki swojemu wszechstronnemu asortymentowi i bardzo różnych parametrach. Można również znaleźć produkty w szerokiej gamie kolorów inspirowanych drewnem.

Trumny jasne

Każda trumna drewniana wyprodukowana w Calvanarium to produkt na najwyższym poziomie. Jasne trumny są niewielką grupą produkowaną na rynku funeralnym, natomiast w Calvanarium oczywiście można dobrać coś odpowiedniego również w jasnych odcieniach. Mają one niepowtarzalny charakter. Taka trumna drewniana zazwyczaj wykonana jest w kolorach: dębu jasnego, dębu złotego, klonu jasnego i żółtego oraz olchy.

Estetyka wykonania 

Trumny jasne są wykonane z drewnopochodnych materiałów. Każda trumna drewniana jest również odpowiednio przyozdobiona, najczęściej w sposób delikatny i wyszukany. W ofercie znajdują się zestawy śrub, uchwytów wraz z ozdobnym krzyżem na wieko, które wykonane są w spójny sposób, jeśli chodzi o walory estetyczne, jak również kolorystyczne. Są one świetnie dopasowane do odcienia trumny, razem tworząc harmonijną, świetnie komponującą się całość. Środek trumny wyściełany jest eleganckim materiałem – białą satyną, która jest dopełnieniem całości pełnym klasy i świetnie podtrzymuje jasny ton, w jakim wykonana jest trumna. Dołączona jest również poduszka wykonana z tego samego materiału, która idealnie wpasowuje się w resztę.

Usługi na najwyższym poziomie

Prócz gamy kolorów, które bywają ciężko dostępne na rynku funeralnym, firma oferuje usługi związane z transportem zakupionych trumien na terenie całego kraju. Miejsce ich dostarczenie nie jest ważne, a transport odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pewność, że produkt dotrze w stanie nienaruszonym. Dodatkowo możemy liczyć na wsparcie w całym procesie obsługi i doradztwo personelu firmy na najwyższym poziomie w każdym etapie realizacji zamówienia.