Pigment do betonu — który wybrać?     

Dla nas najważniejsza jest niesamowicie wysoka jakość i ekonomiczna produkcja, i to niezależnie od tego, czy chodzi o beton towarowy, prefabrykację, czy o produkcję wibroprasowanych wyrobów. Dzięki zoptymalizowanym recepturom betonu, wysokowydajnym domieszkom i fachowemu doradztwu nasze produkty są numerem jeden na rynku. W naszej ofercie posiadamy sześć rodzajów pigmentów do betonu. Każdy pigment do betonu różni się od siebie właściwościami oraz miejscem ich aplikacji. Jednak gwarantujemy, że każdy z nich jest najwyższej jakości i do każdego przykładamy się jak najbardziej możemy.     

Pigmenty do betonu i wyrobów wibroprasowanych    

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów pigmentów, są to: w postaci granulatu, płynny pigment do barwienia betonu, płynny pigment do betonu do barwienia betonu w kolorze niebieskim, płynny pigment do barwienia betonu w kolorze zielonym, płynny pigment do barwienia betonu w kolorze białym oraz proszkowy pigment do betonu. Murasan Color L jest płynnym pigmentem, który występuje w 5 różnych, intensywnych kolorach: żółtym, brązowym, pomarańczowym, czerwonym i czarnym. Umożliwia kontrolę stopnia zabarwienia, ma krótki czas mieszania, jest odporny na działanie środków chemicznych oraz gotowy do natychmiastowego użycia.      

Dlaczego Twój wybór powinien paść na produkty MC-Bauchemie?      

W naszej firmie zatrudniamy projektantów, pracowników, inżynierów i wykonawców, którzy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialne jest nasze zadanie. Celem, do którego cały czas dążymy, jest wytwarzanie jak najlepszych produktów, gdyż to one mają wpływ na całą budowlę lub jej utrzymanie. Wybór nieprawidłowego towaru lub błędne zastosowanie może doprowadzić do uszkodzenia elementów konstrukcyjnych, a w najgorszym przypadku nawet do zagrożenia zdrowia lub życia. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że bez nich nie byłoby nas.