Hotel Warszawianka był już świadkiem wielu szczęśliwych chwil, które stały się udziałem naszych gości i na trwałe zapisał się w ich pamięci. Udało nam się stworzyć romantyczny klimat sprzyjający wyznaniom miłosnym, dlatego tak wielu zakochanych właśnie w naszym hotelu mówi sobie TAK.  

Niebanalna sceneria

Zapraszamy w nasze progi pary, które szukają odpowiedniej sali na swoje wesele. Mamy do zaoferowania dwie sale, w których można zorganizować przyjęcie do pięćdziesięciu osób. Warto zdecydować się na którąś z nich ze względu na ich elegancki i luksusowy wystrój, a jednocześnie kameralną atmosferę. Sala Bankietowa ma także dodatkowy atut w postaci przestronnego tarasu, który wychodzi na pięknie zagospodarowany japoński ogród. W sezonie letnim i wiosennym istnieje także możliwość zorganizowania przyjęcia w plenerze. Nasz hotel położony jest nad Jeziorem Zegrzyńskim, w cichym i pełnym zieleni miejscu. Na naszej plaży można nie tylko zorganizować przyjęcie weselne, ale także  ślub, z dala od tłumów, w gronie najbliższych. Powiedzieć sakramentalne tak zakochani mogą także na zielonej polanie przynależącej do naszego hotelu.

Romantycznie i z pomysłem

Podczas pięknej pogody warto pokusić się o zorganizowanie przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu. Garden party to sposób na niezapomniane przyjęcie weselne. Warszawianka to miejsce idealne na wesele, hotel ma jednak do zaoferowania o wiele więcej. U nas warto także urządzić przyjęcie komunijne, kinderbal czy każdą inną rodzinną uroczystość. Szczególnie zapraszamy w nasze progi tych, którzy chcą poprosić o rękę swojej wybranki. Zaręczyny, choć są niezapomnianym wydarzeniem, mogą się także wiązać ze stresem. Czasem brakuje nam pomysłu na to, by były atrakcyjne i niepowtarzalne. Hotel Warszawianka wychodzi naprzeciw tym rozterkom i oferuje swoim klientom niebanalne rozwiązania. Możemy zorganizować zarówno tradycyjne zaręczyny w romantycznej atmosferze, jak i zrealizować oryginalne scenariusze i pomysły. Hotel Warszawianka w Serocku chce dzielić ze swoimi gośćmi wszystkie najpiękniejsze dni i wydarzenia.