serwis wymienników alfa laval

Płyty do wymienników ciepła wymagają cyklicznych przeglądów i konserwacji. W razie potrzeby muszą być też sprawnie naprawiane. Wykonać je może serwis wymienników alfa laval. Zrobi to solidnie, skutecznie i szybko, z dbałością o interes klienta.

Przedstawiciele serwisu zapewnią zarówno pełen serwis w zakresie przeglądu, konserwacji oraz wymiany części zamiennych, jak i doradztwo.

Dlaczego alfa laval?

Firma Alfa Laval należy do czołówki producentów wymienników ciepła. Kupując produkt tej firmy można być pewnym, że to jedno z najlepszych rozwiązań. Urządzenia tej firmy są sprzedawane w ponad 100 krajach świata. Czym się charakteryzują? To przede wszystkim doskonała jakość, niezawodność oraz profesjonalni pracownicy obsługujący serwis wymienników alfa lavel. Płytowe wymienniki ciepła wykonane są tak, by mogły przez lata pracować bez awarii. Muszą być jednak poddawane przeglądom i konserwacji. Dzięki temu jest możliwość wymiany części zamiennych, w tym uszczelek, a tym samym zapewnienie spokojnego działania. Sprawne urządzenia to sprawna firma.

Działanie serwisu wymienników

Serwis wymienników alfa lavel działa według najwyższych standardów. Ujednolicone kryteria sprawiają, że niezależnie od kraju, pracownicy muszą spełniać takie same normy i zachowywać najwyższe standardy oferowanych usług. W jaki sposób powinien odbywać się profesjonalny serwis? Są to trzy kroki, które wyróżniają ich na tle konkurencji.

  1. Chemiczne czyszczenie wymienników w celu poprawy wydajności (co 3 miesiace)

  2. Wymiana uszczelek w wymiennikach, by uniknąć ich rozszczelnienia (co 5 lat)

  3. Wykonanie kompleksowego serwisu, regeneracja płyt i wymiana pozostałych uszczelek (co 5- 10 lat). W przypadku działania na wymiennik wysokich temperatur konieczność pełnego serwisu co rok.

Dzięki przestrzeganiu tych zasad serwisanci alfa lavel dbają o spokój klienta. Właściwe czyszczenie, przeglądanie i konserwowanie wymienników to podstawa. W ten sposób można uniknąć poważnych awarii i zapobiec przestojom w produkcji, które mogłyby wiązać się z wysokimi kosztami i stratami.