To, co przyciąga wzrok i wywołuje miłe skojarzenia, ma większe szanse na przyciągnięcie zainteresowania. Ta zasada obowiązuje wszędzie, także jeśli chodzi o działalność zarobkową, jaką jest handel. Podstawa powodzenia to przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów, a dalej skłonienie ich do zakupu produktu czy też usługi. Jak więc widać najpierw potrzebny jest element (tzw. haczyk), który rozpocznie proces potencjalnego zakupu. Handel to szczególnie trudna dziedzina, jeśli chodzi o wyróżnienie się, a to dlatego, że konkurencja jest dość duża. Szansą na pokazanie się są różnego rodzaju targi czy imprezy plenerowe – to sposób na dotarcie do szerszej klienteli. Takie wyjazdy pozwalają na zdobycie kontaktów handlowych w większym stopniu niż oferowanie swoich usług stacjonarnie. Jednak podczas targów czy eventów także trzeba się wyróżnić. Sposobem na to są namioty z nadrukiem.

JAK SIĘ WYRÓŻNIĆ, NIE WYDAJĄC MAJĄTKU?

Odpowiednia oprawa wizualna w handlu to na pewno inwestycja, która obejmuje także reklamę. Jednak działania reklamowe to nie tylko spoty radiowe i telewizyjne czy też kampanie w mediach społecznościowych. Jeśli mamy bezpośredni kontakt z klientem, możemy zainwestować w odpowiednią oprawę naszego stoiska. Szczególnie dotyczy to wyjazdów na targi albo imprezy plenerowe. Odpowiednio dobrana kolorystyka stoiska, widoczne logo i wygoda nasza oraz kupujących to kluczowe cechy stoiska, które zapewnią nam powodzenie w handlu. Namioty z nadrukiem spełniają właśnie te wszystkie warunki. Takie namioty to nie tylko pomysł na skuteczny handel w otwartym terenie, ale także w halach targowych. Inwestycja w taki namiot, który jest jednocześnie reklamą to inwestycja opłacalna i długofalowa https://www.pattent.pl/produkty/namioty-reklamowe.

NOWOCZESNY WYGLĄD

Nowoczesny i estetyczny wygląd stoiska także należy do elementów wizualnych oprawy punktu handlowego, który przyciągnie potencjalnych klientów. Tą cechą także wyróżniają się namioty handlowe. Występują one w różnych rozmiarach, dzięki czemu będziemy mogli dobrać taki namiot, który pozwoli nam na skuteczną ekspozycję oferowanych przez nas towarów. Brak chaosu na stoisku to ważny element, który zachęci klientów do zakupów. Dlatego też odpowiednio rozmieszczone przedmioty na sprzedaż powinny być uporządkowane według jakiegoś klucza, tak by klient na pierwszy rzut oka mógł zyskać ogląd całej oferty. Nic nie zniechęca kupujących do zainteresowania się towarem jak panujący na stoisku chaos czy wręcz bałagan. Nasz mobilny punkt handlowy to po prostu świadectwo rzetelności, co przekłada się także na pierwszą ocenę oferowanych przez nas towarów.

LOGO I KOLORYSTYKA

Logo firmy i odpowiednio dobrana kolorystyka to elementy, które będą wyróżniać nasze stoisko – to takie znaki firmowe, dzięki którym klienci będą nas identyfikować i po nich kojarzyć. Do ich kluczowej roli w identyfikacji firmy nie trzeba przekonywać. Dlatego warto zadbać o to, by te elementy były widoczne dla klientów, w ten sposób będą naszą reklamą. Namioty z nadrukiem to rozwiązanie, które pozwala na to, by na stoisku (dzięki dużej powierzchni poszycia namiotu) były widoczne elementy graficzne kojarzone z naszą firmą. Profesjonalny projekt i wykonanie zapewnią trwałość takiej reklamy na długie lata.