Damskie oprawki Solano coraz częściej trafiają do naszych torebek. Ta niezwykle modna marka, słynąca przede wszystkim ze stylowych, zróżnicowanych okularów przeciwsłonecznych, oferuje nam również bowiem modne oprawki korekcyjne. Akcesoria tego typu są przez nas noszone praktycznie przez cały czas, dlatego też ich estetyka jest tak samo istotna, co efektywność samych szkieł. Solano, jako lider w dziedzinie projektowania oprawek damskich, wie o tym znakomicie. Z tego też powodu, w ofercie tego producenta znajdziemy szeroką gamę stonowanych, a zarazem szykownych okularów, które założymy zarówno do pracy, jak i na wyjścia ze znajomymi. W niniejszym artykule opowiemy o tych modnych akcesoriach.

 

Oprawki damskie Solano – uzupełnienie każdej kreacji

 

Minimalizm, jak wszyscy zapewne doskonale wiemy, sprzyja wszechstronności. Z tego też powodu, damskie oprawki Solano znakomicie prezentują się nie tylko ze strojem, wymaganym przez dress code naszego pracodawcy, ale również z odzieżą, zakładaną przez nas na co dzień. Streetwear, płaszczyki, letnie sukienki – neutralność oprawek Solano sprawi, że zawsze pokażemy się z niezwykle modnej strony.

W celu sprostania wymogom wszystkich klientek, Solano opracowało zróżnicowane oprawki damskie, urzekającymi estetycznym wykonaniem, unikającym krzykliwości. Przykładem jest tu chociażby okrągły model S 10329, wykonany z najwyższej klasy metalu, odpornego na korozję. Szykowny charakter dopełnia tu jednocześnie nietuzinkowa kolorystyka, bazująca na połączeniu akcentów brązowych i złotych. Oficjalnym dystrybutorem okularów damskich Solano w naszym kraju jest, na przykład, renomowany sklep internetowy E-Okularnicy.