W trosce o środowisko naturalne zadbajmy o to, aby wdrażać nowe eko rozwiązania, które będą wspierały wspólną walkę o losy naszej planety. Sadzenie drzew jest jednym ze sposobów, aby produkować w sposób naturalny więcej tlenu. Drzewa i krzewy znacząco urozmaicają naszą lokalna przestrzeń. Jak wyglądałyby nasze miasta i wsie bez parków i skwerów? Drzewa tłumią hałas! Wystarczy nawet pięć minut pośród drzew w całkowitej ciszy, aby ukoić nerwy i zregenerować komórki uszkodzone przez stres. Dlatego w szczególności w mieście warto zadbać o dobrą kondycje krzewów i drzew. W jaki sposób możemy to zrobić? Doskonałym rozwiązaniem jest osłona drzewa. To solidny produkt wykonany z aluminium, który skutecznie chroni pień drzewa przed aktami wandalizmu, burzami, gradobiciem  oraz uszkodzeniami mechanicznymi. W wielu miastach na ulicach można zauważyć, że coraz więcej drzew wyposaża się w tego typu produkty.

 

Co potrzeba, aby komfortowo spędzić czas w parku?

Parki i skwerki miejskie bardzo często pełnią rolę pewnego rodzaju odskoczni czy idylli od miejskiego zgiełku. Okoliczności przyrody, takie jak drzewa, krzewy i kwitnące kwiaty pozwalają nam się w pełni zrelaksować. Park to idealne miejsce na relaks dla rodzin z dziećmi, które nie mają własnego ogródka. Aby pobyt był komfortowy dla wszystkich w parkach nie może zabraknąć koszy parkowych oraz metalowych ławek parkowych

 

Podstawowe wyposażenie parku miejskiego 

 

Parki miejskie oraz skwerki, aby były przyjazne dla mieszkańców miasta muszą zostać odpowiednio wyposażone. Ławki parkowe metalowe oraz kosze parkowe to podstawowe meble małej architektury miejskiej. Baster – producent elementów małej architektury oferuje swoim klientom konstrukcje stalowe oraz wszelkie elementy wykonane z aluminium i drewna. Wieloletnie doświadczenie oraz pozycja w branży architektonicznej pozwala na tworzenie unikatowych artykułów w atrakcyjnych cenach. Pracownicy przyjmują z chęcią zamówienia na niestandardowe zlecenia na wyposażenie nie tylko do miejskich parków, ale także do domowych ogrodów.