dentysta - zdjęcie

Pracownia RTG w Platinum Dent jest wyposażona najnowocześniejszy sprzęt!

Pracownia RTG w Platinum Dent w Kielcach została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu są w stanie wykonać profesjonalne zdjęcia RTG 2D i 3D oraz usługę, jaką jest tomografia komputerowa Kielce. Ich nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel umożliwiają stosunkowo szybkie i niezwykle dokładne wykonanie zdjęć RTG. Wszyscy specjaliści czuwają nad bezpieczeństwem pacjenta oraz jakością wykonywanych badań. Dodatkowo oferują komfortowe godziny przyjęć oraz konkurencyjne ceny, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Pracownia RTG Platinum Dent proponuje wszystkie wymienione usługi w jednym miejscu – dzięki temu są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom.

Zdecyduj się na wysokiej jakości badania diagnostyczne w Kielcach! Tomografia komputerowa Kielce!

Dzięki wszechstronnemu wyposażeniu pracowni RTG w Platinum Dent jest możliwe wykonywanie szczegółowych badań diagnostycznych na potrzeby leczenia lub profilaktyki chorób. Wśród metod badawczych znajduje się tomografia komputerowa Kielce. Jest to szybka, bezpieczna i sprawdzona technika diagnostyczna, pozwalająca skrupulatnie zobrazować struktury anatomiczne nawet w najmniejszych odległościach. Szeroki zakres diagnostyki za pomocą tej metody dostępny jest dostępny w ich pracowni! Najwyższy poziom usług, jak również wysokie standardy obowiązujące w najlepszych placówkach na świecie sprawiają, że pracownia RTG na ul. Nowy Świat niezawodne miejsce.

Protetyka – dla kogo jest ona dokładnie dedykowana?

Protetyka to rozległa dziedzina stomatologii, dedykowana Pacjentom ze znacznie uszkodzonymi zębami lub ich całkowitą utratą. Leczenie protetyczne składa się na odtwarzanie utraconych lub uszkodzonych zębów przy użyciu trwałych i kosmetycznych uzupełnień protetycznych. Ta specjalizacja stomatologiczna ma na celu skuteczne odtworzenie naturalnego kształtu, koloru i funkcji zębów Pacjenta. Dzięki tym metodom pacjenci uzyskują zdrowszy i piękniejszy uśmiech.