Każdy projekt ma swoją historie którą warto opowiedzieć

Każdy projekt ma swoją historie którą warto opowiedzieć

chemia-profesjonalna-arcora-pruszcz-gdanksi-klarosanOd 6 lat, wspieram różne projekty w docieraniu do klientów czyli odbiorców tego co różne firmy tworzą. Za każdym razem wsłuchuje się w opowiadanie tego co najważniejsze. Idea każdego biznesu to pomagać innym w funkcjonowaniu. No tak zwyczajnie. Ale to nie każdy rozumie, dlatego nazywa swoją pracę bardzo okrutnie nazywając to sprzedażą. Niepotrzebnie utrudniając sobie komunikacje.

Czasami podczas rozmów z ludźmi którzy mają ciekawe biznesy dowiaduje się że, czują się jak w kółku chomika próbując docierać do kolejnych klientów. Tak też było w przypadku projektu któremu się przyglądam od ponad miesiąca, który nie posiadał swojej strony internetowej, a pierwsze co ludzie pytają to właśnie strona internetowa główna firmowa dotycząca profesjonalnej chemii do sprzątania która uruchomiła swoje podboje w Pruszczu Gdańskim.

Okazuje się że bardzo trudno bedzie podzielić się wiedzą o skondensowanych środkach do sprzątania bez gromadzenia opisów zawierających dozowanie i sposoby nanoszenia danego specyfiku, który dawkuje się w bardzo małych ilościach.

W efekcie może dojść że bardzo dobry produkt bez swojej historii może być nie właściwie wykorzystany a w efekcie odrzucony bo uznany za kiepskiej jakości. Dlatego jeśli możesz, to opowiedz historię swojego produktu lub usługi tak by uczestnicy rynku mogli zapoznać się z jego właściwościami.

A świat się w Twoich oczach zmieni.

One thought on “Każdy projekt ma swoją historie którą warto opowiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *