Trzeba robić swoje nie oglądać się na innych

Trzeba robić swoje nie oglądać się na innych

kotek-maly-czai-sieTak jakoś dotarło do mnie że nie ma co oglądać się na innych i analizować nie potrzebnego nadmiaru informacji, który nie jest CI, potrzebny.  Ostatnio podczas zajęć w Gdańsku które prowadziłem podczas pół koloni, rozmawiałem sobie z koleżanką po fachu, nauczycielką dzieci przedszkolnych. Otóż oznajmiła mi że w jej życiu nie ma telewizora ani radia, zwyczajnie postanowiła nie ulegać manipulacji którą tworzą dla niej media i do swojego umysłu wpuszcza wyłącznie to co sama wybierze. Domyślam się że do wyboru ma muzykę, audiobuki, lub wręcz  korzysta ze zwykłych książek które nie zostały zapomniane.

To życiowe kredo które jakiś czas temu mnie już zainteresowało. I czasami zastanawiam się jak by to było gdybym przeskoczył ze świata szumu medialnego do strefy gdzie panuje mój własny wysoki płot odgradzający mnie od reszty społeczeństwa, odsłaniany tylko w sytuacji gdy przyjdzie czas popracować i stworzyć coś za co można otrzymać wynagrodzenie.

Jednym z takich projektów które realizuje jest projekt z produktami erotycznymi zwany sex skarby który powoduje że trzeba się dokształcić i nie znajdę tej wiedzy w radio. Dlatego postanowiłem rozwijać swoje umiejętności pomagając innym w realizowaniu swoich pasji. Uważam że spełnia mnie to jako człowieka i pozwala nazywać się obywatelem tego kraju. Dziękuje uczestnictwo w grupie i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *