Puzzle piankowe to produkt o szerokiej gamie zastosowań. Przede wszystkim, gdy rozłoży się je na podłodze, będą tłumiły hałas oraz pełniły rolę zabezpieczającą dziecko przed skutkami upadku. Dodatkowo, w zależności od przedstawionych na nich obrazków, puzzle piankowe uczą rozpoznawania zwierząt, kształtów, liter i cyfr. Pomagając ćwiczyć dziecku uchwyt, zarazem rozwijają jego koordynację wzrokową i ruchową. Rozkładanie ich i układanie z powrotem dostarcza dziecku wiele radości i może trwać w nieskończoność.

Puzzle piankowe Babyono wykonane są z bezpiecznych materiałów i spełniają wszystkie obowiązujące normy europejskie (jako jedne z nielicznych). Nie zawierają ftalanów, BPA, acetofenonu ani 2-fenylo-2-propanolu. Są miękkie i lekkie, bezpieczne dla każdego dziecka.
Wykonane są z pianki EVA, a dla zachowania czystości wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.

Proponujemy Państwu puzzle piankowe w różnych wariantach, od liczących 6 sztuk aż po zawierające 26 części. Każda część ma grubość 12 mm i wielkość 30×30 cm. W zależności od wieku, potrzeb dziecka i liczby sztuk puzzli, możemy zapewnić naszemu maluchowi mniejszą lub większą powierzchnie ochronną i zarazem mniej lub więcej materiału do nauki i zabawy.

Puzzle piankowe 6 szt. figury i puzzle piankowe 6 szt. cyfry to dwa różne rodzaje puzzli, dzięki którym nasze pociechy będą miały okazję zapoznać się z różnymi elementami wiedzy niezbędnej w ich dalszym życiu i nauce. Rozłożone zajmują 0,6 m2 powierzchni.

Asortyment puzzli piankowych 10 szt. jest znacznie szerszy: posiadamy wariant ze zwierzętami, kształtami, pojazdami, literami oraz cyframi (te ostatnie w dwóch opcjach kolorystycznych). Po rozłożeniu puzzle te pokrywają około 1 m2 powierzchni.

Proponujemy Państwu także puzzle piankowe alfabet w wariancie 16 szt., które po rozłożeniu zajmują 1,5 m2 oraz puzzle piankowe alfabet 26 szt. w jaśniejszym lub ciemniejszym kolorze, po rozłożeniu zajmujące około 2,34 m2.

Serdecznie polecamy Państwu nasze puzzle piankowe również na wyjazdy – doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu sprawiając, że podłoże będzie w nim czyste, miękkie i bezpieczne.