W ofercie bielizny damskiej można znaleźć różnego typu rajstopy, w tym tak zwane zakolanówki. Dostępne są również pończochy, które przykuwają uwagę atrakcyjnym wykończeniem i samą jakością. Czym różnią się wspomniane rajstopy od pończoch? 

 

Jak wyglądają rajstopy zakolanówki?

Coraz popularniejsze rajstopy zakolanówki to w zasadzie zwykłe rajstopy, które uwagę przyciągają swoim oryginalnym wzorem. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak typowe właśnie zakolanówki czy pończochy. Okazuje się jednak, że nie kończą się tuż nad kolanami, ale znacznie wyżej, bo w części brzucha. Jest to na pewno dobra opcja dla kobiet, które nie przepadają za pończochami, bo na przykład boją się, że im spadną. Albo też dla kobiet, które rozglądają się za atrakcyjniejszymi rajstopami niż te zwykłe. Jeśli więc kobiecie zależy na wygodzie, jaką zapewniają rajstopy i efekcie, jaki dają pończochy czy zakolanówki, powinna wybrać produkt, który łączy cechy jednego i drugiego. Rajstopy tego typu wyglądają bardzo oryginalnie i w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku. Może więc faktycznie warto choć raz zdecydować się na coś innego i dla odmiany zainwestować w rajstopy tak zwane zakolanówki, które korzystnie wpłyną nie tylko na wygląd nóg, ale całej stylizacji. 

 

Pończochy samonośne 8 den zamiast rajstop

Zamiast rajstop można nosić pończochy samonośne 8 den lub grubsze. Sprawdzą się przede wszystkim latem, gdyż osłaniają jedynie nogi, więc na inną porę zdecydowanie odpadają. Pończochy są dobrym wyborem dla kobiet, które lubią elegancką, modną, ale i zarazem seksowną bieliznę. Sama myśl o tym, że ma się na sobie tak wyjątkową rzecz, podnosi samoocenę i dowartościowuje. Jest to na pewno coś innego niż tradycyjne rajstopy, więc na specjalne okazje warto zaopatrzyć się w ten niecodzienny dodatek. Choć tak naprawdę najlepiej mieć i pończochy, i rajstopy, i to w różnych wersjach. Nigdy nie wiadomo, kiedy i co się przyda. A okazji do zakładania sukienek oraz spódnic nie brakuje.