Rodzaje gablot ogłoszeniowych

Gabloty ogłoszeniowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wielu miejsc użyteczności publicznej np. urzędów. Mają sporo zalet, a umieszczanie ich w różnych miejscach pozwala na szybkie informowanie np. mieszkańców danego osiedla o lokalnych wydarzeniach. Warto wiedzieć o nich nieco więcej.

Gabloty ogłoszeniowe są świetnym pomysłem na dotarcie z informacjami do dużej liczby osób. Przydają się nie tylko na osiedlach, ale i w szkołach czy innych miejscach, w których pojawia się dużo osób, do których muszą dostrzec pewne informacje. Są też dobrym pomysłem na szkolne gazetki ścienne czy biblioteczne.

Rodzaje gablot ogłoszeniowych

Gabloty ogłoszeniowe dzielą się na kilka rodzajów, a są to:

  • gabloty jednostronne – najczęściej służą do wyświetlania informacji; mogą być montowane w różnych miejscach; świetnie sprawdzą się jako gabloty szkolne,
  • gabloty dwustronne – są idealne do wnętrz, w których nie ma możliwości zawieszenia na ścianie,
  • gabloty zewnętrzne – należą do najtrwalszych i są montowane na zewnątrz; sprawdzą się doskonale jako gabloty kościelne; często mają zabezpieczenia antywłamaniowe,
  • gabloty wewnętrzne – są dobrym wyborem do np. holów urzędów lub na korytarze szkolne; są funkcjonalne i estetyczne,
  • gabloty wolnostojące – mogą stanąć w różnych miejscach takich jak place zabaw czy parki; mają zabezpieczenia w postaci zamków.

Każda gablota ogłoszeniowa ma wiele zalet, ale są tym, co sprawia, że dla większości przedsiębiorców są wyborem idealnym. Dodatkowo wyróżniają się wytrzymałością i jakością.

Gdzie szukać najwyższej jakości gablot ogłoszeniowych?

Jednym z miejsc, w którym znajdziesz najwyższej jakości gabloty ogłoszeniowe jest sklep Arabeska. To rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Tworząc swoje produkty łączy pasję, profesjonalizm, nowoczesność i zorientowanie na cel. Dzięki temu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu produkowane gabloty estetycznie wyglądają, są trwałe i funkcjonalne. Skontaktuj się z Arabeską i zamów już dzisiaj swoje gabloty!