Strony dobroczynne dla organizacji pozarządowych

Strony dobroczynne dla organizacji pozarządowych

strona-internetowa-dla-stowarzyszenJednym z działań społecznych który już realizujemy z dużym rozmachem to uruchamianie stron internetowych dla tych organizacji których nie stać na wydatek, oraz nie mają lokalnie osoby która uruchomiła by choćby najmniejszą witrynę. Nie chcemy być lekarstwem na każde zło, ale uważamy że angażowanie się społeczne jest dobrą inwestycją ponieważ takimi dziłaniami chcemy przekonać do naszych działań które są nakierowane na stworzenie przyszłej fundacji, pod której nazwą będziemy konturowali nasze projekty.

Być może znasz taką organizacje która potrzebuje strony internetowej? Dobrze nie ma problemu, możesz nam zarekomendować założenie strony dla tej organizacji. Uruchomimy taką witrynę ale pod warunkiem że to będzie coś co nas zachwyci, nie obiecuje że każdemu uruchomię stronę.

Chcę naszym działaniem wspierać tylko projekty które są prowadzone przez zaangażowane osoby, działające z pełną wiarą w to co robią, nawet jeśli temat zbyt trudny lub bardzo wymagający.

Takim przykładem jest Fundacja Via Aditus Solidarieta Pojednania Polsko-Niemieckiego która opowiada historię człowieka urodzonego na terenie Polski, tuż przed zakończeniem drugiej wojny światowej. Dzięki polakom został uratowany przed śmierciom, z ręki uwolnionych więźniów obozu dla jeńców. Historia jest bardzo ciekawa, jak ją po raz pierwszy raz przeczytałem, rozpłakałem się. Być może i ty będziesz miał taki przywilej.

Jeśli chcesz tworzyć z nami dobrą zmianę zapraszam do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *