Trenuj codziennie -wykorzystuj siłę nawyku

Trenuj codziennie -wykorzystuj siłę nawyku

wystartuj-swojego-bloga-firmowegoŻycie składa się z codziennych elementów, które poskładane razem do kupy dają całość. Pojedynczo nie przedstawiają żadnej wartości, bo to dopiero połączenie nadaje sens. Przeglądając internet zadałem sobie sprawę że, materiałów na temat wykorzystania siły nawyku jest dużo.tak naprawdę chodzi w w tych nawykach?

Każdy człowiek mieszkający w zdrowej społeczności ma nawyki, albo inaczej mówiąc przyzwyczajenia. Przykładowo Grzesiu codziennie jada śniadanie tuż przed wyjściem do pracy. Robert przykładowo codziennie biega około godziny 10.00 kiedy to już napisze kolejny artykuł do jednej ze swoich stron internetowych, dla swoich klientów.  Natomiast znajomi z facebooka, ciągle tracą czas zagadując, „co tam” ?

To tylko przykłady które mogą się również tobie przysłużyć, ale źle wykorzystane zwyczajnie cię zrujnują.  Uczymy się od swojego otoczenia dlatego wiele z tych nawyków przejęliśmy od otaczającego nas środowiska. Jeśli więc nie szukamy rozwoju tego co już znamy, to zagrożenie zbliża się nie nieustannie.

Ale jak to wszystko co napisałem ma się do budowania swojego istnienia w sieci internet?

Otóż, ma i to bardzo wiele, bo działając codziennie można uzyskać naprawdę dobre rezultaty, za które zwyczajnie trzeba by było zapłacić, spore pieniądze, na rynku.

Jeśli masz jakiś produkt lub usługę którą chcesz oferować swoim klientom, to oprócz zwyczajowej strony internetowej, potrzebujesz bloga firmowego który, przybliży każdemu czytelnikowi twoje możliwości oraz pozwoli zapoznać się z tym w zaciszu domowym, czy w autobusie.

Napisanie to pierwszy krok, bo kolejnym jest zamieszczenie linka na facebooku lub w innym miejscu gdzie można napotkać twojego bloga. Jeśli napiszesz ale nie uruchomisz reklamy, czy nawet nie spowodujesz zwykłego udostępnienia, to gwarantuje ci że przez dwa lata nikt nie zadzwoni z powodu Twojej strony.

Wiele osób, z którymi rozmawiam uważają że strona odrazu musi być idealna. Moim zdaniem na początek strona musi wogóle być, by potem mogła być poprawiana. Nikt kogo znam nie był odrazu mistrzem w swojej dziedzinie. Każdy z nas uczył się chodzić od pierwszego kroku, potem zaczoł spacerować, a kolejno biegał czy skakał przez płotki.

Jeśli więc chcesz pozyskiwać nowe kontakty, czy nowych klientów, zacznij swoją własną relacje lub bloga.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *