ślub

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Ich ślub odbył się w kościele św. Jana. Ślub Opozdy i Królikowskiego prawie do końca był trzymany w tajemnicy. Tuż po tym, jak wyciekły zdjęcia z imprezy urodzinowej Joanny Opozdy, do prasy trafiła wiadomość o ślubie i okazało się, że to był jej wieczór panieński. Ślub Królikowskiego i Opozdy odbył się w pięknym kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Podczas Mszy Świętej z okazji ślubu obecna była cała plejada gwiazd, w tym przyjaciółka Panny Młodej, Marina Szczęsna oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy stawili się godzinę wcześniej przed kościołem. Ślub aktorów odbył się 7 sierpnia o godzinie 17:00. Panna młoda była zachwycona lekką kreacją, na którą składał się imponujący tren.

Ślub Opozdy i Królikowskiego był wydarzeniem towarzyskim w show-biznesie. Na ślubie nie było jednak ojca aktorki. Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sobotnie popołudnie, 7 sierpnia. Tuż przed godziną 17:00 państwo młodzi przybyli do kościoła. Kilkadziesiąt minut później powiedzieli sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół, zanim jako małżeństwo opuścili kościół.

Jaką suknię ślubną miała Joanna Opozda?

W dniu swojego ślubu Joanna Opozda zadebiutowała w niezwykłej kreacji wysadzanej kryształami Swarovskiego. Dodatkowo uwagę przykuwa długi welon. Natomiast na weselu Joasia pojawiła się w drugiej kreacji, nieco bardziej frywolnej. Jak się okazało, suknia, którą Opozda miała na sobie idąc do ołtarza, to wysadzany kryształami Swarovskiego model z kolekcji Laurelle, wart 12 000 zł. Druga sukienka również pochodzi z tej samej kolekcji i jest warta 8000 zł.

Wiadomość o ślubie zaskoczyła fanów. Joanna Opozda zamieściła w sieci zdjęcia z imprezy urodzinowej, która okazała się jednocześnie wieczorem panieńskim! Królikowski również w tym czasie miał wieczór kawalerski. Oczy fanów ujrzały biały balon z napisem „Bride to be”. Ślub Królikowskiego i Opozdy odbył się w sobotę 7 sierpnia 2021 roku. Paparazzi pojawili się przed kościołem, aby zrobić zdjęcia młodej parze. Joanna Opozda w sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka.