Stylizacja paznokci nie zawsze oznaczać musi kolorowy manicure, pełen intensywnych barw, wzorów, kryształków, brokatu i bardzo długich paznokci. Lakiery hybrydowe dostępne są w bardzo bogatej ofercie, od białych i cielistych, aż po czernie i wielobarwne kombinacje.

Manicure dla każdego

Chyba każda kobieta pragnie mieć piękne dłonie zwieńczone mocnymi paznokciami, lecz nie każdą natura takimi obdarzyła. W celu upiększenia paznokci, ich wzmocnienia lub zamaskowania niedoskonałości, powstały różnego rodzaju zabiegi, które nazywamy manicurem.

Dla jednych będą to długie paznokcie umalowane na wyrazisty, krzykliwy kolor, dla innych ozdobione przeróżnymi wzorami, a dla jeszcze innych dyskretne muśnięcie odżywką i nabłyszczającym wykończeniem. Różnorodność stylizacji jest tak duża, że można ją dopasować do indywidualnych preferencji każdej klientki.

Delikatnie lub krzykliwie

Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by zauważyć jak różnorodne stylizacje paznokci noszą kobiety. Trendy dotyczące kolorystyki bardzo często zmieniają się też zależnie od pory roku. Latem wybieramy barwy bardziej radosne – czerwienie, turkusy, pomarańcze, krzykliwe brokaty oraz wielobarwne wzorki. Zimą panie stawiają na ciemniejsze i mniej rzucające się w oczy stylizacje – ciemne zielenie, szarości, bordo oraz wszelkie cieliste kolory dające wrażenie naturalnych paznokci.

Lakiery do paznokci hybrydowe dostępne są w tak wielu różnych kolorach i odcieniach oraz przeróżnych wariacjach kolorystycznych, iż bez problemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. I wcale nie trzeba posiadać długich i mocnych paznokci, aby móc cieszyć się profesjonalną i wyjątkową stylizacją. Krótkie można łatwo przedłużyć za pomocą specjalnych żeli budujących, a następnie pomalować na dowolny kolor. 

Ale przecież krótkie paznokcie też można ozdabiać na rozmaite sposoby, manicure hybrydowy nie jest zarezerwowany wyłącznie dla tych długich. Każda profesjonalna stylistka paznokci pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie dla aktualnego stanu naszych paznokci.