Szafy ubraniowe do szatni w obiektach publicznych są nieodłącznym elementem miejsc, gdzie użytkownicy obiektu muszą się przebrać. Zatem, gdzie znajdują zastosowanie szafy ubraniowe? Przede wszystkim w szatniach w obiektach sportowych, czyli na siłowniach, basenach, klubach fitness, szkołach jogi oraz w przedszkolach i szkołach. Producent HPL system oferuje unikatowe szafy ubraniowe do szatni, które cieszą się opinią niezawodności mimo długoletniej eksploatacji. Przeczytajcie sami!

HPL system – producent wyposażenia meblowego do obiektów użyteczności publicznej

HPL system to firma, która od wielu lat funkcjonuje w swojej branży. Długoletnie doświadczenie, udział w wydarzeniach branżowych oraz śledzenie najmodniejszych trendów sprawia, że specjaliści z HPL system oferują oryginalne i optymalne rozwiązania budynkom użyteczności publicznej. Oprócz szaf ubraniowych do szatni firma produkuje także kabiny sanitarne, szafki basenowe, blaty łazienkowe, meble kontraktowe, zabudowy do szachtów oraz meble produkowane zgodnie z indywidualnym projektem dostarczonym przez klienta. Produkty, takie jak szafy ubraniowe do szatni powstają z wysokogatunkowych płyt kompaktowych HPL, płyt WL, Corian, płyt lakierowanych oraz laminatów HPL barwionych w masie, a także z połączenia tych materiałów.

Szafki ubraniowe do różnych obiektów

Szafki ubraniowe do szatni różnią się od siebie zastosowaniem w różnych obiektach publicznych. Producent HPL system oferuje szafki do obiektów sportowych, szafki dla pracowników dedykowane halom produkcyjnym i biurowcom oraz szafki dla uczniów i przedszkolaków – w szkołach i przedszkolach. Szafki są zawsze idealnie dopasowane do możliwości danego miejsca i jego potrzeb. Podczas realizacji projektu zwraca się uwagę na ich rozmiar, kształt i kolor. Ważnym elementem jest ich sposób zamykania. Zamykanie i otwieranie nie może być zbyt skomplikowane, na przykład dla uczniów szkół podstawowych. Na samym końcu ustala się wygląd i estetykę, tak aby produkty pasowały do stylizacji pomieszczenia.