Kilka słów o producencie zbiorników betonowych Septic     

Fabryka zbiorników betonowych powstała w roku 1995. Od tamtego momentu aż do dzisiaj, starają się podnosić nie tylko jakość produktów, ale również oferowanych usług. Oferta tej firmy jest dość szeroka, wykonują m.in.: betonowe zbiorniki na ścieki, gnojowicę, gnojówkę, zbiorniki przeciwpożarowe, włazy i pokrywy, separatory tłuszczów, a także szamba betonowe, które charakteryzują się bardzo solidną konstrukcją i zostały docenione przez klientów w Polsce i Europie. Wszystkie produkty oferowane przez nich są najwyższej jakości oraz są potwierdzone atestami i aprobatami. Posiadają również certyfikat EU (CE), który wyróżnia ich na rynku. Wybierając firmę Septic, otrzymasz gwarancję solidnego wykonania oraz zadowolenia z usług.   

https://szamba-septic.pl/

Potrzebujesz zbiornika betonowego? Sprawdź firmę Septic!    

W ich ofercie znajdziesz zbiorniki betonowe na szambo, które wykonywane są z wysokiej klasy betonu B25 i B40. Zbiorniki te cechują się niesamowitą trwałością i solidnością, a zawdzięczają to najnowszej technologii zastosowanej przez specjalistów, która polega na wibrowaniu oraz uszczelnianiu. Wykorzystują uszlachetnioną stal, która powoduje usztywnienie konstrukcji oraz daje gwarancję długiego i bezpiecznego użytkowania. Oferowane przez firmę Septic zbiorniki na szambo różnią się pojemnością. Dostępne są szamba jednokomorowe, dwukomorowe, a także szambo z kręgów betonowych. Warto zaznaczyć, że uszczelniania są zabezpieczane najwyższej klasy masą asfaltową i to podwójnie!    

Ekologiczne szamba betonowe    

Patrząc na aktualną sytuację na świecie, coraz większą popularność zyskują szamba ekologiczne. Składają się one ze zbiornika wstępnego i drenażu, pełniącego funkcję rozsączającą. W ofercie znajdziesz nie tylko ekologiczne szamba betonowe, lecz również tak zwane bezodpływowe zbiorniki na ścieki. Tym, czym może się firma Septic pochwalić, jest to, że wszystkie oferowane przez nich produkty mają kompletną dokumentację, dzięki której odbiór techniczny instalacji jest zwykłą formalnością.