Tusz a toner – różnice 

Jeżeli masz w planach zakup nowej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, to na pewno zastanawiasz się, jakie są różnice między, tuszem a tonerem. Różnią się one tym, że kartridż, czyli specjalny pojemnik na tusz lub toner, wypełniony jest tuszem, który umieszcza się w drukarkach atramentowych, a toner w drukarkach laserowych. Coraz bardziej popularne stają się kartridże, które umożliwiają ich ponowne napełnienie. Sprzyja to ekologii i ochronie środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne i pasujące do Twojej drukarki tusze. Sklep internetowy jest idealnym miejscem, żeby kupić właśnie taki tusz czy toner. Przy każdym z nich rozpisane są drukarki, które są z nim kompatybilne. 

Zamienniki tuszów – warto?

Sklep internetowy dodrukarki.pl prowadzimy od 2005 roku, ale nasze doświadczenie jest ponad 25-letnie. Zaufały nam już tysiące klientów, ponieważ reprezentujemy sobą dobrą jakość i sprawną obsługę. W naszej ofercie znajdziesz materiały eksploatacyjne oryginalne, jak i wysokiej klasy zamienniki do nich. Nasza oferta jest stale powiększana, ale na ten moment oferujemy materiały eksploatacyjne do drukarek Hewlett-Packard (HP), Ricoh, Samsung, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Xerox, Kyocera, Dell, Utax, Konica Minolta, Develop oraz OKI. Czy warto inwestować w zamienniki? Naszym zdaniem tak. Jeżeli kupisz taki zamiennik z naszej strony, to gwarantujemy Ci najwyższą jakość tego produktu.

Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć odpowiedni tusz lub toner

Oferujemy przeróżne tonery i tusze. Sklep internetowy, do którego tworzenia dokładamy wszelkich starań, został stworzony, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Nasza wyszukiwarka powstała po to, abyś mógł lub mogła znaleźć wszystko szybko i sprawnie. Działa bardzo intuicyjnie, wystarczy, że wpiszesz model drukarki, którą posiadasz lub chcesz kupić, a wyświetlą Ci się wszystkie produkty z nią kompatybilne. Natomiast jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, to nasi konsultanci, którzy są dostępni na czacie od 8 do 16, z chęcią pomogą.