Mieszkanie urządzamy dla siebie, ale chcemy, aby dobrze w nim się czuli również nasi goście – rodzina i przyjaciele. Jednym ze sposobów na przytulne wnętrze jest piękny dywan, zdobiący podłogę. Nasz internetowy sklep ma wiele propozycji dla tych, którzy szukają dywanu, który zachwyci wszystkich.

Wnętrze pełne ciepła

Dywan należy dopasować do wielkości wnętrza, jego charakteru, ale przede wszystkim stylu, w jakim zostało urządzone. Ulubiony przez Polaków styl skandynawski nie obędzie się bez miękkich i ciepłych tkanin, w tym dywanów. Charakteryzuje on się także tym, że wszystkie dodatki są w jasnych barwach. Najlepiej będzie do takiego pokoju pasował dywan w kolorze białym lub innym bardzo jasnym, powinien być też puchaty i ciepły. Dywany shaggy, czyli z długim włosiem, zwane także kudłaczami lub włochaczami, doskonale nadają się do tego, aby wizualnie ocieplić wnętrze. Tak urządzony salon to miejsce, które sprzyja zarówno spotkaniom towarzyskim, jak i relaksowi. Dywany w tym stylu i w wielu innych oferuje sklep internetowy 7 królestw dywanów, którego ofertę możemy poznać pod linkiem: https://7kd.pl. W swoim asortymencie ma wysokiej jakości produkty – krajowe  i zagraniczne.

Szarości i brązy

Mieszkanie urządzone w stylu rustykalnym również wymaga szczególnych dodatków, aby było przytulne. Dywan, który dopełni stylu w takim wnętrzu, powinien być zdobiony, ale raczej delikatnymi prostymi wzorami, aby dobrze komponował się z meblami i pozostałymi elementami wyposażenia. Styl rustykalny lubi takie kolory jak subtelne brązy i biele, ale także czernie i szarości. Jego nieodłącznym elementem są drewniane meble i dodatki, zwłaszcza naturalne, jak wiklina, a także świeże kwiaty czy owoce. Dywan w takim wnętrzu nie może mieć zbyt nowoczesnej formy, bo styl ten nawiązuje do tradycyjnych wiejskich domostw. W naszym sklepie internetowym dywan odpowiedni dla siebie znajdzie każdy, niezależnie od tego, w jakim stylu ma urządzone mieszkanie. Oferujemy też chodniki dywanowe na wymiar, które mogą być ozdobą korytarza, kuchni czy schodów.