Marzysz o weselu, które będzie zupełnie inne od wszystkich, na których kiedykolwiek byłaś? Chcesz, żeby wszyscy opowiadali o nim jeszcze przez długi, długi czas po zakończeniu przyjęcia? Podpowiadamy co zrobić, żeby tak się stało.

Zorganizują imprezę w nietypowym miejscu

Aby Twoje wesele na długo pozostało w pamięci gości, zorganizuj je w nietypowym miejscu. Ciekawym pomysłem może być np. stodoła i luźna impreza w stylu wiejskim. Snopki siana, swojskie potrawy i regionalna muzyka z pewnością stworzą unikatowy klimat, który pokocha większość Twoich gości. Możesz zdecydować się także na eleganckie wesele w stylu glamour z unikalną oprawą muzyczną. Zarezerwuj miejsce w budynku opery, teatru czy renomowanego klub. Akustyka w takim miejscu z pewnością będzie wspaniała, a dźwięki orkiestry czy dochodzące ze stanowiska DJ-a wprost „rozpłyną” się we wnętrzu. O takim przyjęciu z pewnością wszyscy goście będą mówić jeszcze przez długi czas, nie tylko audiofile i miłośnicy „dobrej” muzyki.

Wyróżnij się strojem i dodatkami

Wszyscy wiedzą, że zwykłe białe suknie ślubne są po prostu… nudne. Zdecyduj się więc na bardziej nietypowy projekt. Wybierz sukienkę mini lub midi. Nie bój się także eksperymentować z fakturami i wzorami. Wzrok z pewnością przyciągną także intensywne kolory. Może by tak zamienić klasyczną biel na beż, ecru, a nawet głęboką czerwień czy ciemny fiolet? Możliwości jest bardzo wiele. Jeśli jednak zależy Ci na założeniu tego dnia tradycyjnej sukni, spróbuj przełamać całość stylizacji nietypowym dodatkiem. Na białą sukienkę załóż kurtkę z naszywką lub napisem. „Drużyna panny młodej” czy „Till death do us part” to tylko jedne z wielu pomysłów. Zabawne teksty umieszczone na tle obrazów z motywami dżungli, owoców, piór czy kwiatów z pewnością nadadzą stylizacji wyjątkowego charakteru. Kurtki dla panny młodej dadzą nam pewność, że żadna inna kobieta nie brała wcześniej ślubu w podobnej kreacji. Postaw zatem na niebanalność i oryginalność.