Znacie już termin swojego ślubu? Panna młoda wymarzyła sobie wnętrze niczym z bajki otoczone lasem? Nie ma lepszej oferty w takiej sytuacji jak dworsierakow.pl. To na terenie Małopolski rzeczywiście prawdziwa perła architektoniczna.

Tu mamy dostępny dworek na wesele, który pochodzi z dziewiętnastego wieku i został profesjonalnie odrestaurowany. Po remoncie wygląda niczym obiekt bajkowy, a wnętrza odznaczają się wyjątkową klasyczną stylizacją i estetyką.

Klasyczny obiekt weselny

Wybierając ten obiekt zapewniamy sobie chwile niezapomniane i na pewno nie będzie to zwykły ślub. Budynek jest zlokalizowany w centrum naukowego parku, który idealnie będzie się nadawać, gdy chcemy zaczerpnąć tchu podczas dobrej zabawy. Sala balowa jest profesjonalnie urządzona a specjaliści potrafią nam fachowo ustawić oświetlenie oraz nagłośnienie. Dworek gwarantuje różne sale weselne w zależności od potrzeb klientów i ilości gości. Mała sala ma ponad 50 m² i idealnie nadaje się na kameralne śluby. Duża to ponad 100 m, więc na pewno pomieścimy ponad 100 osób.

Powrót do klasyki

Pary młode coraz częściej interesują się takimi obiektami, ponieważ rośnie świadomość estetyczna w głowach nowożeńców. Każdy chce zapamiętać takie chwile na długo. Taki zabytkowy obiekt będzie się nadawać do tego perfekcyjnie. Sale balowe to już lśnią nieskazitelną bielą, a dania tu podawane są przygotowane przez najlepszych kucharzy. Poza tym ten dworek na wesele gwarantuje również piwniczkę profesjonalnie wyposażoną w najlepszej jakości wina.

Najwięksi smakosze dopasują sobie wino wytrawne albo półwytrawne, czerwone i białe, które komponuje się wyjątkowo dobrze z podawanymi tutaj daniami. Wesele przygotowane na bardzo dużą skalę na pewno będzie zaplanowane przynajmniej na 2 dni. Wówczas dworek na wesele sprawdzi się wyjątkowo skutecznie, ponieważ mamy również zaplecze regeneracyjne. Gwarantowane są masaże, a jeżeli chcemy odetchnąć świeżym powietrzem to na pewno będziemy zadowoleni ze spaceru w bukowym parku. Taka impreza weselna to będzie, więc równocześnie regeneracja oraz intensywny wypoczynek.