Sklep internetowy Regmag proponuje wiele różnorodnych akcesoriów. To świetne miejsce dla miłośników gadżetów, które przyspieszają, ułatwiają i pomagają w wykonywaniu codziennych czynności. W asortymencie nie brakuje gadżetów kosmetycznych, elektronicznych, ogrodowych, dla dzieci i dla zwierząt. Jeżeli szukasz pojemników na zabawki, dzwonków bezprzewodowych do drzwi, teleskopów, latarek oraz innych zestawów surwiwalowych, sprawdź ofertę sklepu.

Sklep specjalizuje się w praktycznych i nowoczesnych artykułach do codziennego użytku. Podczas jednych zakupów, możesz wypełnić kosz zabawkami dla dzieci i dla swoich pupilków. Dla psa i kota sklep przygotował bardzo rozbudowaną ofertę. Kupisz tutaj wszystko, czego potrzebujesz do tego, aby profesjonalnie zadbać o regularne żywienie i pielęgnację pupila. Profesjonalna opieka nad psem i kotem nie polega tylko na organizowaniu im czasu wolnego. Podajnik na karmę oraz podajnik na wodę dostarczą pupilkowi odpowiedniej porcji karmy o stałych porach. Dostęp do wody jest niczym nieograniczony. Jest to szczególnie ważne latem. Wystarczy jedynie pamiętać o tym, aby czyścić pojemnik i napełniać go świeżą wodą.

Sofa dla kota i suszarko szczotka do włosów

Koty bez względu na to, czy mają długą, czy krótką sierść, powinny być regularnie wyczesywane. W tym celu warto stosować rękawicę z gumowymi wypustkami. Warto wiedzieć, że produkt jest uniwersalny i nadaje się także dla psów. Rękawica gładko, szybko i bezboleśnie wyczesuje fruwające włosy i stary podszerstek. Dodatkowo umacniasz więź z pupilem i sprawiasz mu przyjemność, masując cały grzbiet. A co zrobić z włosami, które walają się po meblach? Tu z pomocą przychodzi suszarko szczotka do czyszczenia mebli, tapicerki i podłóg. Suszarko szczotka jest lekka i można ją zabrać w podróż. To produkt ekologiczny do wielokrotnego użytku. Jeśli wiesz już jak zadbać o posiłki i pielęgnację swojego pupila, to teraz czas na to, abyś zapewnił mu spokojny sen. Sofa dla kota sprawi, że pupil poczuje, że ma swoje miejsce w domu.