Przed rozpoczęciem remontu łazienki powinniśmy przystąpić do dokładnego zaplanowania tego, co się w niej znajdzie, i w jakim miejscu. Z uwagi na to, że łazienki z reguły są dosyć małe, to nic nie powinno być w nich przypadkowe. Tylko w ten sposób uda nam się stworzyć wnętrze nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. A salon łazienek Katowice ze swoim bogatym asortymentem nam w tym pomoże! 

 

Projekt łazienki wykonany, ekipa ma lada dzień rozpocząć pracę, a my jeszcze nie mamy wybranego materiału? Zamiast wpadać w panikę, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym znajduje się niemal wszystko, co jest potrzebne do urządzenia designerskiej łazienki – od płytek, po armaturę i dodatki. 

 

Must have nowoczesnej łazienki 

Na początek weźmiemy na tapetę płytki. W tym sezonie bardzo modne są te, które imitują marmur, drewno, posiadają strukturę, dającą zjawiskowy efekt 3D oraz mają duży format. Zaletą wielkoformatowych płytek jest to, że potrafią optycznie powiększyć pomieszczenia o małym metrażu. Jak już wybierzemy płytki, wtedy możemy przejść do armatury. Jeżeli chodzi o umywalki, to obok tradycyjnych umywalek wpuszczanych w blat, mamy umywalki nablatowe – są bardzo designerskie i warto rozważyć ich zakup, jeżeli stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Kolejną kwestią jest urządzenie miejsca do kąpieli. Salon łazienek Katowice posiada w sprzedaży wanny oraz kabiny prysznicowe, które perfekcyjnie wpasują się w każdą łazienkę, niezależnie od jej wymiarów… W przypadku gdy łazienka jest połączona z toaletą, to nieunikniony jest zakup miski WC. Obecnie najchętniej wybierane są miski podwieszane, które nadają małym wnętrzom lekkości. Nie zapominajmy, że obowiązkowo w łazience powinno znaleźć się duże lustro, które ułatwi nam codzienną pielęgnację. Na koniec zadbajmy o meble z odpowiednią ilością półek, które pomieszczą wszystkie niezbędne produkty. Bo im mniej rzeczy jest ustawionych na widoku, tym lepiej… Odwiedź nasz sklep i zrealizuj swoje marzenie o nowej, pięknej i funkcjonalnej łazience!