Firma sprzątająca Fresh chętnie wspiera administratorów budynków we właściwej pielęgnacji powierzchni garażowej. Usługami, które często zamawiają są m.in. mycie garaży podziemnych, impregnacja posadzek betonowych, interwencyjne sprzątanie miejsc parkingowych, np. po okresie zimowym, mycie posadzek, malowanie linii oraz usuwanie linii czy też śladów opon.

Profesjonalna impregnacja posadzek betonowych

Impregnacja posadzek betonowych, czyli zabezpieczanie posadzek parkingów przed wnikaniem olejów i smarów, to bardzo ważna sprawa, której warto dopilnować. Odpowiednia, regularna pielęgnacja powierzchni garażowej nie tylko zapewnia jej estetyczny wygląd, ale także wydłuża czas eksploatacji.

Staranne malowanie linii

Aby dokładnie namalować linie, niezbędna jest gruntowna wiedza o składzie materiałowym powierzchni, na której powstaną. Na jej podstawie można odpowiednio dobrać chemię oraz najlepszy sprzęt – i w ten sposób wykonać staranne malowanie linii. Specjaliści z firmy sprzątającej Fresh doskonale wiedzą, jak to zrobić.

Szybkie usuwanie linii

Może się wydawać, że usuwanie linii to proste zadanie, z którym poradzi sobie każdy. Jednak w rzeczywistości jest inaczej – w zależności od tego, gdzie i na jakiej powierzchni linie powstały (parking, garaż, magazyn, zakład produkcyjny), trzeba je potraktować w odmienny sposób. Zobacz więcej na https://sprzataniefresh.pl/naprawa-posadzek-i-i-malowanie-linii/