Uniwersalna zmywarka z funkcją wyparzania — Stalgast

Zmywarka z funkcją wyparzania Stalgast o indeksie 801501 wykonana jest w nowoczesnym designie. Wyposażona jest w elektromechaniczne sterowanie, funkcje wyparzania, czytelne i trwałe oznakowanie na panelu sterowania, ergonomiczny uchwyt, a także w odpowiednio pochylony panel zapewniający komfort pracy. Przystosowana została do mycia talerzy, szkła i tac. Jej maksymalna wysokość mytego naczynia wynosi 320 mm. Posiada dwa cykle mycia: 120 s lub 180 s. Wydajność koszy na godzinę: 30/h; 24/h. Posiada pompę zrzutową lub pompę wspomagająca płukanie (w wybranych wersjach), 2 pary ramion myjąco-płuczących (góra/dół) oraz kontrolki temperatury pracy bojlera i komory.    

Zmywarka z funkcją wyparzania — Stalgast

Zużycie wody w tej zmywarce to 2,5 litra na jeden cykl. Moc grzałki bojlera wynosi 3 kW lub 4,5 kW. Moc grzałki komory w tej zmywarce to 2 kW. W komplecie otrzymujemy 3 kosze: do talerzy, uniwersalny, do szkła oraz dodatkowo pojemnik na sztućce. Uniwersalność tej zmywarki z funkcją wyparzania Stalgast jest taka, że system zasilania umożliwia konfigurację napięcia zasilającego 230 lub 400 V. Dobrą opcją jest również zainstalowanie filtra powierzchniowego. Urządzenie powinno mieć zamontowany uzdatniacz wody w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia. W celu ochrony przed kamieniem oraz uzyskania optymalnej jakości mycia rekomendowane jest używanie profesjonalnych płynów do zmywarek, które zapewniają doskonały efekt mycia.    

Co będzie potrzebne w zmywalni?    

Przede wszystkim odpowiednia zmywarka z funkcją wyparzania Stalgast. Jednak to nie wszystko! W skład zmywalni wchodzą również: uzdatniacze wody i filtry wody dla gastronomii, profesjonalne lampy UV, separatory tłuszczu oraz skrobi, kosze i nadstawki do zmywarek, specjalistyczne napełniacze, spryskiwacze oraz baterie, profesjonalne urządzenia do mycia naczyń, urządzenia do polerowania szkła, młynki oraz rozdrabniacze do odpadów.