Czas spędzony w hotelu nie musi być stracony, zwłaszcza jeżeli zdecydujemy się na taki, który prócz wygodnych pokoi, oferuje dużo więcej. W województwie mazowieckim wszystkie nasze oczekiwania spełni hotel Warszawianka w Serocku.

Atrakcje dla ducha i dla ciała


Warszawianka to miejsce, w którym znajdziemy coś dla ciała i dla ducha. Możemy to miejsce odwiedzić, aby wyspać się za wszystkie czasy w komfortowych warunkach, ale także, by aktywnie spędzić czas. W doskonale wyposażonym aquaparku możemy przez długie godziny uprawiać wodne harce lub oddawać się relaksowi w jacuzzi z ciepłą wodą. Pobyt w hotelu Warszawianka możemy także wykorzystać do poprawy kondycji – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wyszukując frazę hotel spa mazowieckie z pewnością znajdziemy wiele przydatnych informacji na temat Warszawianki, która zajmuje wysokie miejsca w różnych rankingach. To hotel, który warto odwiedzić w pojedynkę, we dwoje, wraz z grupą przyjaciół albo z całą rodziną. Jedną z największych atrakcji tego miejsca jest Shu SPA z bogatą ofertą zabiegów.

Hotel w doskonałej lokalizacji


Odwiedzając hotel Warszawianka warto zapoznać się z jego bogatą ofertą już na wstępie, bo może nam nie starczyć czasu, aby z niej skorzystać. Jedną z wielu zalet tego miejsca jest lokalizacja – z dala od zgiełku wielkiego miasta, w otoczeniu zieleni. To chyba jedyny w tej okolicy mający tak dużo do zaoferowania hotel SPA – mazowieckie warto odwiedzić choćby po to, aby się o tym przekonać. Shu SPA zaprasza wszystkich, którzy chcą zadbać zarówno o swój wygląd, jak i samopoczucie. Liczne zabiegi, jakie proponuje to miejsce, sprawią, że poczujemy się wypoczęci, rozluźnieni i jak nowo narodzeni. SPA w hotelu Warszawianka ma w ofercie przede wszystkim zabiegi orientalne, które wpływają pozytywnie na stan naszego ducha i ciała. Wszystkie zabiegi odbywają się w oparciu o kosmetyki własnej marki – sprawdzone i dające dobre efekty. W Shu SPA możemy także skorzystać z masaży oraz poznać zasady zdrowego odżywiania czy skutecznego relaksu.