Ogromna popularność, jaką kilka lat temu zdobyły bransoletki do samodzielnego kompletowania, zdaje się potwierdzać regułę, że choć chcemy nosić rzeczy modne, to jednak każdy z nas ma potrzebę w jakiś sposób się wyróżnić. Pomysł na stworzenie uniwersalnego i zarazem prestiżowego modelu biżuterii z możliwością personalizacji był więc strzałem w dziesiątkę.To, że poszczególne elementy mogą opowiadać historię, dodatkowo wzmacnia efekt.

Bransoletka z zawieszkami

Nie trzeba jej nikomu przedstawiać. Bazą jest gruby łańcuszek, na którym umieszczane są indywidualnie dobierane ozdobne koraliki. Plusem jest to, że świetnie prezentuje się w niej zarówno jeden ozdobny moduł, jak i cały zestaw. Można więc zmieniać sobie elementy w zależności od stroju czy nastroju albo nosić wszystkie na raz. Można też dodawać kolejne przy ważnych okazjach i wówczas po pewnym czasie taka bransoletka z zawieszkami będzie miała dla nas wartość nie tylko materialną, ale i sentymentalną.

Bransoletki modułowe

W tym przypadku bazę stanowią metalowe płytki, które same w sobie wyglądają atrakcyjnie, zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. W kolekcji jest też cała masa płytek ozdobnych. . Będzie ona wruszającym prezentem na osiemnaste urodziny, a właścicielka już samodzielnie będzie mogła ją uzupełniać. Po takie bransoletki chętnie sięgają również panowie – wybór jest naprawdę ogromny.

Bransoletki na rzemyku

One wielu z nas kojarzą się z szalonymi latami młodości, do których chętnie wracamy pamięcią. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby choć w ten sposób poczuć się znowu młodo. W sklepach można znaleźć piękne połączenia skóry z naturalnymi kamieniami czy metalami szlachetnymi, które zastąpnią szklane paciorki z dawnych lat. Rzemienna bransoletka z zawieszkami z bursztynu, czy drewna będzie jednocześnie elegancka i awangardowa, będzie też dobrą alternaltywą dla tych osób, które nadal nie czują się wystarczająco dojrzałe, żeby nosić bizuterię stonowaną i klasyczną.

Niezależnie od wieku warto pozostać sobą. Życie jest tylko jedno więc szkoda tracić czas na udawanie że jesteśmy dojrzalsi, poważniejsi skoro w głowie ciągle maj. Biżuteria to sposób na wyrażenie siebie. Bądźmy więc sobą.

W tym przypadku bardzo łatwo można stworzyć przy ich pomocy opowieść lub zrobić z niej swoisty pamiętnik. Można na przykład kupić bazę w dniu urodzin córeczki i stopniowo dodawać kolejne elementy, symbolizujące ważne chwile w jej życiu, a następnie podarować gotową bransoletkę na osiemnaste urodziny. Wzruszenie będzie ogromne i pozostanie pamiątka na całe życie. Można na bransoletce zapisywać wspomnienia z podróży, dodawać elementy symbolizujące nasze pasje, lub nosić ją jako symbol związku.

Wspomnienia z młodości

Twórcy nie zapominają również o tych, którzy wewnętrznie nadal czują się młodzi, ale np. pozycja zawodowa zmusza ich do zmiany trampek na pantofle, a sznurkowych bransoletek na elegancki zegarek. Stylowa bransoletka z zawieszkami, w której bazą jest wypolerowany rzemień a ozdobą szlachetne materiały, dla otoczenia pozostanie elementem biznesowego wizerunku, ale dla noszącej ją osoby będzie symbolem wewnętrznej wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *